Прескочи до съдържание

Хотел външен топъл басейн


alex_555

Препоръчани мнения

Здравейте!

Подготвям изненада на приятеля ми и търся хубав хотел с голям външен басейн с топла вода. Ама наистина топла, защото искам да е след няколко седмици. 

Изключвам Велинград, там и през седмицата е лудница, което се опитвам да избегна. 

Нямам изискване за разстояние от София, важното е останем доволни. :)

 

Връзка към коментар

Преди няколко месеца (около края на ноември) бяхме в "Езерото" в Костенец.

Басейнът си беше топъл (даже на мен вътре ми се виждаше горещо, вън - студено), но има немалко разстояние между хотела и самия басейн, което трябва да се извърви.

Хотелът не е нещо особено, но ако не се лъжа не беше и скъп.

Ресторантът им има добра кухня.

 

Може би не е точно това, което търсиш, но споделям като информация да си прецениш.

Редактирано от Victoria
Връзка към коментар

Хотел Аспа Вила, село Баня, до Банско.Това е най-топлият открит минерален басейн Виж и в Огняново. Има и ваучери за този хотел и излиза много тънко.

Редактирано от Asya Assenova
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Разгледай хотелите в Огняново. Спомням си като студенти сме ходили в един хотел (не помня обаче името) - едната част на басейна беше открита, другата закрита и имаше преход и беше приятно топло дори през нощта. Иначе винаги можете да се топнете и в "Мирото". 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Огледай и хотелите в с.Чифлик, на 17 км от Троян. Ходили сме там преди 7-8 години. Големи външни басейни имаха х-л Балкан, Веника / сега Алфаризорт Чифлика/ и още един, чието име не се сещам. Ние бяхме в Балкан. Освен басейн имаше джакузи и топило с температура на водата по-висока от тази в басейна, заради които избрахме този хотел. Нямаме особено приятни спомени от ресторанта, но много време е минало, може нещата да са се променили към по-добро. Ходихме в Чифлик след разказите на наш познат как обичал да се плацика в топлия басейн, дори когато над главата му се сипе сняг. В Огняново също има топли минерални извори, но не знам дали температурата на водата позволява да се ползват извън летния сезон. 

Връзка към коментар

Ако не ви плаши Банско, Астера. Това е някогашният хотел Тамплиер. Даже кърпите са от тогава. Сега е на ЦКБ. Басейнът не е с минерална вода, но е отоплен. Ако обича да отпива уиски в топла вода през зимата, там е мястото. Ходил съм само извън сезона и цените са повече от прилични. Запазвал съм там през индийците. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ние много обичаме да ходим в Гранд хотел Поморие, външния басейн е с топла връзка с вътрешността, хотела е доста спокоен по това време на годината, е, има някоя и друга баба рускиня. Иначе външния не е супер топъл, но е идеален за плуване. Хотела не е това, което беше, но въпреки всичко продължава да е добър хотел с хубаво спа, кал, процедури, вътрешния солен басейн е уникален по рода си. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 година по-късно ...

Здравейте, ще се радвам на опит и впечатления от хотел с външен топъл минерален басейн, който да може да се ползва през целия ден и нощ, т.е. не затваря заедно със СПА-то. Желанието ни е да релаксираме  в басейнчето късно вечер през мразовита зимна вечер 🙂 . Към останалото СПА изисквания нямам. Благодаря предварително.

Връзка към коментар
преди 59 минути , emi_cen каза:

Здравейте, ще се радвам на опит и впечатления от хотел с външен топъл минерален басейн, който да може да се ползва през целия ден и нощ, т.е. не затваря заедно със СПА-то. Желанието ни е да релаксираме  в басейнчето късно вечер през мразовита зимна вечер 🙂 . Към останалото СПА изисквания нямам. Благодаря предварително.

Хотел Балкан е с денонощен басейн..но на мен лично най - много ми харесва https://hotsprings-spa.com/bg , въпреки че не работи денонощно..

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.