Прескочи до съдържание

Вариант за София - Баку извън директните полети


Препоръчани мнения

Много ми се ходи в Баку, но 1 седмица ви се вижда твърде много заради отпуската от работа. Някой попадал ли е на евтина алтернатива за посоката, в която не се ползва директния полет , защото полетите на уизз през Будапеща не са много удобни пък и много скъпи? Искам да прекарам 3-4 дни в Баку, които мисля ще се достатъчни за хубава разходка в града. Някакви съвети?

Връзка към коментар
35 minutes ago, epetkov said:

Практичният савет е само един:  Пътуване до Тбилиси и оттам с Atlasglobal или Pegasus до Истанбул за 40-50 евро или от Баку до Истанбул със самолет за 60-70  евро.

 

A от Истанбул?  Автобуса не ми е вариант, т.к и двамата с приятелката ми не обичаме автобуси ,става ни лошо и се старая да ги избягвам.... като цяло до към 100-120 евро съм си сложил като бюджет за транспорт за София-Баку-София

Връзка към коментар

Всичко, което намирам е все през Буда и в едната посока е с 2 прекачвания.... иначе с 1 прекачване скача на двестатуна. :D Май ще ходиш с Turkish като гледам. Помислете дали да не отидете до Кутаиси и да се върнете от Баку директно, пак е вариант.

Връзка към коментар
2 hours ago, epetkov said:

Нощният спален вагон Истанбул-София подходящ ли е за вас?

По принцип да, обичам влакове, но се губи много време. Като теглиш чертата накрая сигурно ще излезе като да си го букна с нормална авиокомпания .

 

Май ще трябва да го въртя през Будапеща с уизз, но трябва да се спи в Будапеща, а вече съм ходил 10 пъти ...

Туркиш или Луфтханза някога пускали ли са цена до Баку от София за под 200 евро ?

Връзка към коментар
2 hours ago, epetkov said:

До Баку са пускали, но отиване и връщане никога.

Значи, ако не се намери нещо с уизз оставам до Истанбул и с влака после. Благодаря :)

ПС. Сега гледам, че през jetcost  цените на полетите на Buta са по-скъпи от на сайта им...:(

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.