Прескочи до съдържание

Транспорт между летище Прага и центъра


Препоръчани мнения

Има доста автобуси - примерно до центр.гара Прага автобус 119 и метро линия  А прехвърляне на Велеславин.И Аеропорт експрес на 30 минути,мисля че е директен.

Редактирано от traveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

преди 43 минути , traveler каза:

Има доста автобуси - примерно до центр.гара Прага автобус 119 и метро линия  А прехвърляне на Велеславин.И Аеропорт експрес на 30 минути,мисля че е директен.

Дилемата ми е дали да купувам трансфера , който ми предлагат35€ на отиване и 17€ на връщане? Но, на мен ми се струва скъпо и май ще заложа на градския транспорт!

Благодаря за отговора.

Връзка към коментар
преди 25 минути , liliya каза:

 

Дилемата ми е дали да купувам трансфера , който ми предлагат35€ на отиване и 17€ на връщане? Но, на мен ми се струва скъпо и май ще заложа на градския транспорт!

Благодаря за отговора.

Веднъж се излъгах да си купя трансфер предварително и още съжалявам.Беше на Фиумичино.Освен че беше скъп,трябваше да чакам час и половина.:lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Виж това, полезно е

From Prague Airport to the City Centre - LIVE (английски)

https://www.youtube.com/watch?v=ZgLGVQ6RzZg

Достатъчно актуално и проверено (пролет 2017)

 

Още варианти и на тази карта: (чешки и английски)

http://www.dpp.cz/download-file/15363/Praha_doprava_z_letiste_17_11.pdf

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Да споделя придвижването си от летището до центъра на Прага. С още три мацки , с  които пътувах от Виена в самолета, си споделихме едно такси за общо 25€(6,25€ p.p.).Опцията беше за мен Ок, тъй като си спестих едно дондуркане с куфара из автобусите и метрото, a и така придвижването отне около 40 Мин. 

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.