Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, Трябват ми билети за Вилнюс в началото на месец април. Става дума за престой минимум два пълни дни да има в града т.е. общо 4 дни с пътуванията. Гледах през azair оферти около 150 евро през Лондон, не знам дали е добра цена. Трябва да сме там в работни дени, като по изключение може примерно да се тръгне в сряда, да се работи четвъртък и петък и да се приберем събота. 
Гледах варианти през Лондон и Стокхолм, имаше май и Атина, и Малта. 
Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 24 минути , Loverboy каза:

Защо да е изненадващо? Високи ли са? 

Височки са. До скоро София - Лондон-София и Лондон-Вилнюс-Лондон с Уиз бяха към 100 евро общо. Може би ваканцията е увеличила покупките.

Ryanair ще летят от Бургас до Каунас, а от там до Вилнюс има маршрутки, както и влак и автобус за под 2 часа.

Проверете на airbaltic от Виена до Вилнюс. А от София до Братислава с Уиз и след това връзка между двете летища с Flixbus.

Аз най-често съм летяла в едната посока смана в Бергамо или Рим, а в другата в Лутън с Уиз. Може с тях и през Ларнака, Барселона, Атина. Зависи от цените. Понякога Луфтханза имат добри цени.

Редактирано от Dani Magelan
Връзка към коментар

Високи са. Доскоро търсех за края на май месец и имаше хубав вариант София-Стокхолм-Вилнюс (райън и уиз дискаунт) на отиване и Каунас-Копенхаген-София (райън и уиз дискаунт) за връщане за под 50 евро за всичките билети общо. Тия дни се вдигнаха малко цените. Но точно по великден няма как да разчиташ на ниски цени като остава само месец. Днес и утре поне има намаления в уиз за полети през април...

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 33 минути , Dani Magelan каза:

Височки са. До скоро София - Лондон-София и Лондон-Вилнюс-Лондон с Уиз бяха към 100 евро общо. Може би ваканцията е увеличила покупките.

Ryanair ще летят от Бургас до Каунас, а от там до Вилнюс има маршрутки, както и влак и автобус за под 2 часа.

Проверете на airbaltic от Виена до Вилнюс. А от София до Братислава с Уиз и след това връзка между двете летища с Flixbus.

Аз най-често съм летяла в едната посока смана в Бергамо или Рим, а в другата в Лутън с Уиз. Може с тях и през Ларнака, Барселона, Атина. Зависи от цените. Понякога Луфтханза имат добри цени.

Погледнах Раян от Бургас ти е 70 евро общо до и от Каунас. Дати 29 март, 5 и 12 април. А от Каунас до Вилнюс няма да е повече от 6-7 евро.

Редактирано от Dani Magelan
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.