Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 3 часа, bad kid каза:

Лесен ли е трансферът до града след полунощ? до колкото разбирам може да се ползва С бан,  нали не бъркам?

Градският транспорт е интегриран в Гугъл макс, пусни търсене от летището докъдето отиваш и ще ти извади опции. Транспортът е непрестанен.

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
преди 3 часа, bad kid каза:

Лесен ли е трансферът до града след полунощ? до колкото разбирам може да се ползва С бан,  нали не бъркам?

Петък срещу събота и събота срещу неделя метрото е денонощно, за S бан също мисля, че е така. Аз утре пътувам и директно си взимам S Бан и цъкам към Берлин от полета на Раянер. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Петък и събота има метро и eсбан денонощно през 15-30 минути. През останалите дни - нощен автобус (N60) ходи до летището и после прекачваш на друг нощен автобус или трамвай (и нощните автобуси, и трамваите са през 30 минути).

Приготви се за голяма кочина в нощният транспорт

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
На 3/9/2018 в 21:32, Loverboy каза:

Петък срещу събота и събота срещу неделя метрото е денонощно, за S бан също мисля, че е така. Аз утре пътувам и директно си взимам S Бан и цъкам към Берлин от полета на Раянер. 

Аз пътувам на 13-ти ,петък,и от известно време се чудя заслужава ли си да резервирам билети за Телевизионната кула единствено с цел да избегна опашките с FAST VIEW TICKETS.Ясно е,че предпочитанията на всеки  са различни ( аз лично не бих съжалявал особено,ако не я видя отвътре :) ),но какво е твоето мнение?

Редактирано от Georgie
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.