Прескочи до съдържание

Билет до Испания през септември


Препоръчани мнения

Здравейте, търся 2 еднопосочни билета от София до Памплона на 1ви/2ри септември (идеален вариант). Ще пътуваме само с ръчен багаж и ниско тарифните компании са за предпочитане. Крайната дестинация ни е Сен-Жан-Пиед-де-Порт, до където така или иначе ще стигнем с автобус. Тъй че обмисляме и вариант за пътуване през Франция, тоест устройват ни и билети до Бордо или Тулуза. За момента сме намерили един вариант до Бордо с прекачване на Милано за около 300лв на човек (през Skyscanner), което ни идва малко скъпо. Имаме достъп до Виза и Мастър Кард.

 

Надявам се информацията да е изчерпателна и благодаря предварително на всички за помощта :)

 

 

Редактирано от Iliyanna
Връзка към коментар

Аз пък си мисля, че има време до септември и поне още 10 промоции до тогава. Моят съвет е да наблюдавате поне 2 маршрута и да купите, когато цената най- много ви устройва. Никога не съм бързала само, за да купя и да е сигурно (че до септември време бол). Следете и цената- тя сама "ще се появи". :) Успех!

Връзка към коментар
преди 6 часа, aleksandrina каза:

Аз пък си мисля, че има време до септември и поне още 10 промоции до тогава. Моят съвет е да наблюдавате поне 2 маршрута и да купите, когато цената най- много ви устройва. Никога не съм бързала само, за да купя и да е сигурно (че до септември време бол). Следете и цената- тя сама "ще се появи". :) Успех!

В общия случай си много права, но не и когато става въпрос за края на август/началото на септември. При цена от 70 евро за два полета, аз бих купувал без да се замислям, шансът цената да падне ми се струва много по-малък, от колкото да се вдигне и то падането няма да е чувствително. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.