Прескочи до съдържание

Самолетен билет с FlyDubai


Препоръчани мнения

Здравейте,

Търся два двупосочни билета от София до Тайланд или Филипини и обратно. Датите не са фиксирани. Проблемът е, че миналата година се наложи да канселирам два билета с ФлайДубай и сега парите ми, след глобата, са под формата на ваучер, който трябва да използвам скоро. :unsure: В момента цените са тези дестинации варират около 300 - 350 евро в посока. Моят бюджет е около 900 лв. - 1000 лв. В случай, че не се намерят оферти за тези дестинации, бих се примирила и с някоя друга екзотична дестинация или може би в краен случай Дубай, тъй като това е най-евтиния вариант за момента. 

 

Връзка към коментар

А, ако не е тайна каква сума е ваучера? Няма никакъв смисъл на сила да взимаш билет за тях за 200 евро ваучер и 500 евро кеш например, вместо за 400 евро с Катар, когато пуснат промоция. Просто пример давам. 

 

Иначе провери как са цените само от Дубай до Тайланд и Филипините, и евентуално да ги комбинираш с полет на Уиз до Дубай. Също е вариант. 

Връзка към коментар

Потърси информация дали няма да ти осребрят ваучера. На мен ми писаха преди месец, че престават да работят с ваучерите. Аз бих се чул по телефона с тях за повече информация.

Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги каза:

А, ако не е тайна каква сума е ваучера? Няма никакъв смисъл на сила да взимаш билет за тях за 200 евро ваучер и 500 евро кеш например, вместо за 400 евро с Катар, когато пуснат промоция. Просто пример давам. 

 

Иначе провери как са цените само от Дубай до Тайланд и Филипините, и евентуално да ги комбинираш с полет на Уиз до Дубай. Също е вариант. 

Ваучерът е на стойност 500 лв. за двата билета т.е 250 лв на билет които, ако не използваме в срок до 20 март, ще изгубим. Това е, което ме задължава ,до някъде, да летя с тях, иначе Катар имат доста по изгодни оферти в промоция и ми се искаше с тях.. Но. 

 

Аз пък гледах от София до Дубай с ФлайДубай и от там да комбинирам с някоя друга нискотарифна компания, но ще проверя и Вашия вариант :)

Благодаря

Връзка към коментар

Ако питаш мен провери наистина има ли опция да ти осребрят ваучера и да избегнеш пътуване с тях. Аз съм ужасно разочарован от тях на последните ми 2 пътувания с тях през януари, че не искам никога повече да пътувам с тях. Звънни в КЦ и ги питай какви са опциите за това, което @Боби ти препоръча да направиш.

Връзка към коментар
преди 1 час, Jorro каза:

Ако питаш мен провери наистина има ли опция да ти осребрят ваучера и да избегнеш пътуване с тях. Аз съм ужасно разочарован от тях на последните ми 2 пътувания с тях през януари, че не искам никога повече да пътувам с тях. Звънни в КЦ и ги питай какви са опциите за това, което @Боби ти препоръча да направиш.

Ще звънна, и аз бих предпочела тази опция и да не летя с тях.

 

Връзка към коментар

Силен лоу кост от ОАЕ са Air Arabia, само че летяха от Шаржа, а не от Дубай. Имат автобуси от Дубай до летището в Шаржа. Виж ги и тях какво ще предложат :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 За съжаление ФлайДубай няма да могат да ни осребрят ваучера, ще трябва да се използва. За сега най-изгодно е да летя с тях до Дубай и от там със Cebu Pacific до Филипините :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.