Прескочи до съдържание

Търся билет от Европа до Ушуая - ноември 2018


Препоръчани мнения

Търся билет от Европа до Ушуая и обратно през Ноември 2018. Доколкото видях повечето полети до Ушуая са от Буенос Айрес (има и от Калафате, Кордоба, Бахиа Бланка), предполагам натам трябва да се насоча. Полета Европа - Буенос Айрес (Ушуая) може да е двупосочен, както и мултисити, май няма как да мина само с ръчен багаж, т.е. ще ми трябва и 1 куфар.

 

Грубо плана е следния:

 

1. 1-ви полет: тръгване от София / Букурещ / Истанбул на 2-ри или 3-ти ноември. До Ушуая трябва да стигна по някое време на 4-ти, защото на следващия ден ми заминава корабчето към Антарктида :) 

 

2. 2-ри полет: на 15-ти или 16-ти ноември трябва да летя обратно към Буенос Айрес. Иска ми се да изкарам ден-два там. След това мисля набързо да отскоча и до Колония/Монтевидео, пак за ден-два.

 

3. 3-ти полет: на 19-ти, 20-ти, най-късно 21-ви ноември полет Монтевидео или Буенос Айрес до София / Букурещ / Истанбул.

 

Дотук май най-евтино до Буенос Айрес и 1 багаж излиза с Level - около 820 евро, гледах Norwegian и British през Лондон, Iberia през Мадрид, KLM през Амстердам, AirFrance през Париж, AlItalia, LATAM, TAP, Lufthansa, Aerolineas Argentina и т.н. Като се добави и отиването до летището в Европа, както и вътрешния полет в Аржентина, то ще си се получи едно 1300 - 1400 евро.

 

Някакви идеи за оптимизация на цената или трябва да чакам евентуално грешка/промоция? То с почти фиксираните дати (с отклонение до +– 1-2 дни) не е ясно дори и да изскочи промоция дали ще ме огрее... Нямам ясна идея и колко време имам преди да почна да си купувам билети, от една страна ако чакам ще мога да понамаля риска от промяна в разписанията, от друга страна ако има търсене и цените може да подскочат още нагоре.

 

Интересното е, че пробвах няколко търсачки за полети, с изключение на SkyScanner никоя друга при тези параметри не ми изкара подобна цена. SkyScanner ми дава 1300 евро от София с агенцията SkyTours, някой има ли опит с тях?

 

Благодаря за всяка помощ :)

Редактирано от logist13
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.