Прескочи до съдържание

София-Берлин


Препоръчани мнения

Не знам има ли смисъл от темата,предвид краткия срок и изискването за цена.Търся двупосочни билети от София до Берлин за 17.10-20.10 Устройва ме цена в порядъка на 150-180 евро крайна цена за двупосочен.

Връзка към коментар

С Wizz Air до Hahn  е 182 евро, ама датите са 18 и 21...иначе и аз прегледах немските летища + няколко други и с БГ Ер е най-евтиният вариант.

Другия вариант с рейса с Eurolines -180 евро.

Редактирано от Adinko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не изгаря ли и обратния полет,ако не си хванал този на отиване?Извинявам се,ако задавам тъп въпрос.

От Букурещ са още по-скъпи.С автобус е много пътя,още повече,че от Берлин до Дрезден има още два часа и половина.

Полетите до Дрезден пък са още по-скъпи....

Връзка към коментар

Не изгаря ли и обратния полет,ако не си хванал този на отиване?Извинявам се,ако задавам тъп въпрос.

От Букурещ са още по-скъпи.С автобус е много пътя,още повече,че от Берлин до Дрезден има още два часа и половина.

Полетите до Дрезден пък са още по-скъпи....

 

Свърежете се с авиокомпанията. Може да не ви изгори връщането.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За отиване Air Berlin на 17.10.2013:

outbound flight: Thu, 17/10/13 (duration of journey: 02:10) 18:30 Sofia (SOF) 19:40 Berlin-Tegel (TXL)

total price 2 pax: £ 252.40

 

За връщането на 20.10.2013 може да се намери сравнително евтин билет с EasyJet:

Berlin Schoenefeld to Sofia Intl Dep Sun, 20 October 2013 10:55
  • Arr Sun, 20 October 2013 14:10
  • Flight 4539
  • 2 Adults
  • 2 x €56.74
Subtotal flights and options for all passengers: €113.48
 
 

Общо около 356 евро, без куфар на Easy, т.е. по 178 евро. По-евтино няма :(

Връзка към коментар

Със коя авиокомпания са ти полетите до Берлин?

 

Ако е Бг ер и изпуснеш отиването ще изгори и връщането. С Ер Берлин също. С Изи би трябвало да си важи. 

 

P.S. Това на Hayasko изглежда интересно! 

 

Опа, отиването е в паундове, демек пак става над 200...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Звъннах до офиса на бг еър.Първата кака с която говорих смята-струва и сложи крайна цена 299.44лв. доплащане на човек.Обясних,че ще обсъдя цената и ще и звънна възможно най-бързо.Стана така,че на следващото ми позвъняване вдигна друга кака,която ме сюрпризира с доплащане от 207.34лв. на човек?!Недоумявам аджеба,как се е получила тази не малка разлика в цените.

В крайна сметка анулирахме днешниа полет и резервирахме друг на 17-ти.Стиснете по едни палчета този път всичко да е наред!

Благодаря на всички,които помогнаха!!!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Звъннах до офиса на бг еър.Първата кака с която говорих смята-струва и сложи крайна цена 299.44лв. доплащане на човек.Обясних,че ще обсъдя цената и ще и звънна възможно най-бързо.Стана така,че на следващото ми позвъняване вдигна друга кака,която ме сюрпризира с доплащане от 207.34лв. на човек?!Недоумявам аджеба,как се е получила тази не малка разлика в цените.

В крайна сметка анулирахме днешниа полет и резервирахме друг на 17-ти.Стиснете по едни палчета този път всичко да е наред!

Благодаря на всички,които помогнаха!!!

На мен от БГер с две обаждания (второто от тях към мен след "само да питам шефа") са ми презаверявали полет Барселона-София на Мадрид - София, и Брюксел-София на Берлин - София без една стотинка доплащане. Никой не може да разбере на какъв принцип работят БГер. Правят каквито те си преценят схеми, замени, промени. Имам чувството, че и челна стойка ще направи някой sales operator, стига да не изтърве и загуби клиент.

Нищо не трябва да те учудва от тях.

Редактирано от wilks
Връзка към коментар

На мен от БГер с две обаждания (второто от тях към мен след "само да питам шефа") са ми презаверявали полет Барселона-София на Мадрид - София, и Брюксел-София на Берлин - София без една стотинка доплащане. Никой не може да разбере на какъв принцип работят БГер. Правят каквито те си преценят схеми, замени, промени. Имам чувството, че и челна стойка ще направи някой sales operator, стига да не изтърве и загуби клиент.

Нищо не трябва да те учудва от тях.

Все пак от къде ги смучат тея цени??Как изчислават таксите?
Връзка към коментар

Сега като си на далавера, не се чуди! Остави за другия път!

Хахха,следващият път /дано вс пак не се налага/ ще ги почна подред,докото ми презаверят билета без такса ;-)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За навсякъде важи - ако отговора не ти харесва, затваряш и пробваш пак. Някои от хората, които работят там са по-знаещи и можещи от другите, което може да е в твоя полза или вреда. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Със коя авиокомпания са ти полетите до Берлин?

 

Ако е Бг ер и изпуснеш отиването ще изгори и връщането. С Ер Берлин също. С Изи би трябвало да си важи. 

 

P.S. Това на Hayasko изглежда интересно! 

 

Опа, отиването е в паундове, демек пак става над 200...

sorry, изобщо не съм го забелязал, че е в паундове, благодаря за поправката :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.