Прескочи до съдържание

Празнична Магеланска инвазия в Азия


Препоръчани мнения

И от Сидни отмах бърже гигантски кенгурски отскок на изток докато минете линията на смяната на датата, за да спечелите ден и да я посрещнете още веднъж Новата ;) 

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Хора, пак ви казвам. Помислете за тия които кацат в Куала Лумпур в 19:35 на 31.12. Първо вижте къде те смятат да посрещнат Нова Година, и тогава правете планове. Ако искате да сте с тях, разбира се.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ами аз май се самонавивам да посрещна НГ в самолета на излитане от Банкок :lol: Излита в 00:20 ч на 1-ви януари ;)

 

Редактирано от master_of_germs
  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Дани Магелани каза:

Япония два пъти за година?:O

Е, и.

преди 2 минути , Костов каза:

Хора, пак ви казвам. Помислете за тия които кацат в Куала Лумпур в 19:35 на 31.12. Първо вижте къде те смятат да посрещнат Нова Година, и тогава правете планове. Ако искате да сте с тях, разбира се.

Ами искаме да сме с тях, разбира се .Докато, обаче, те се включат ние правим предложения.Или отхвърляме такива.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Колебая се между това или да посрещам в Тиволи в Копенхаген, че точно на 31 декември вечерта им е Големия финал на коледния сезон.

Самонавивам се, нали ви казвам... Още не съм взел билети.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 12 минути , master_of_germs каза:

И от Сидни отмах бърже гигантски кенгурски отскок на изток докато минете линията на смяната на датата, за да спечелите ден и да я посрещнете още веднъж Новата ;) 

Скокът трябва да е на запад. На изток май ще е минала.:)

Връзка към коментар
преди 3 минути , master_of_germs каза:

Колебая се между това или да посрещам в Тиволи в Копенхаген, че точно на 31 декември вечерта им е Големия финал на коледния сезон.

Самонавивам се, нали ви казвам... Още не съм взел билети.

Избираш студа пред жегата? Хах, не е лошо в Тиволи иначе, там посрещнах 2017та. Много много бум и тряс :biggrin:

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 6 минути , master_of_germs каза:

Колебая се между това или да посрещам в Тиволи в Копенхаген, че точно на 31 декември вечерта им е Големия финал на коледния сезон.

Самонавивам се, нали ви казвам... Още не съм взел билети.

Дания ще ти излезе по-скъпо от Азия с билета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Боби каза:

Избираш студа пред жегата? Хах, не е лошо в Тиволи иначе, там посрещнах 2017та. Много много бум и тряс :biggrin:

Като изключим тази, само веднъж преди съм посрещал Нова Година без сняг. Дори и Горан Брегович на площада в Скопие от времената преди да го окьопазят със статуи не можа да ми измие горчилката. Едва на следващия ден, като изкачих един връх в Шар планина и нагазих (едва) до колене в сняг, ми се оправи настроението.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 20 минути , Костов каза:

Хора, пак ви казвам. Помислете за тия които кацат в Куала Лумпур в 19:35 на 31.12. Първо вижте къде те смятат да посрещнат Нова Година, и тогава правете планове. Ако искате да сте с тях, разбира се.

Те да си кажат какво искат. Един-два острова са достижими. И КЛ.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Моето топло и слънчево по Нова година е било само по европейски, така че, сега съм повече от любопитна как ще е това - Нова година в топли води, полуоблечен и с цвете в косите.:dancing:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

+3 ( @mary_shery, @Mistress of Germs и аз)

В крайна сметка никакви извращения от типа на посрещане на НГ в самолета от Банкок, нито по-ранно прибиране заради бум и тряс в копенхагенското Тиволи. Летим на 23.12.2018 г. и се връщаме на 10.01.2019 г.

И някои плюшени сови-гратисчии ще пътуват до Азия. Все пак научното име на рода на ушатите сови е Asio ;)

  • Харесвам 3
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 33 минути , master_of_germs каза:

+3 ( @mary_shery, @Mistress of Germs и аз)

В крайна сметка никакви извращения от типа на посрещане на НГ в самолета от Банкок, нито по-ранно прибиране заради бум и тряс в копенхагенското Тиволи. Летим на 23.12.2018 г. и се връщаме на 10.01.2019 г.

И някои плюшени сови-гратисчии ще пътуват до Азия. Все пак научното име на рода на ушатите сови е Asio ;)

За статистиката, по колко излезе билет на човек?

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 1 час, master_of_germs каза:

+3 ( @mary_shery, @Mistress of Germs и аз)

В крайна сметка никакви извращения от типа на посрещане на НГ в самолета от Банкок, нито по-ранно прибиране заради бум и тряс в копенхагенското Тиволи. Летим на 23.12.2018 г. и се връщаме на 10.01.2019 г.

И някои плюшени сови-гратисчии ще пътуват до Азия. Все пак научното име на рода на ушатите сови е Asio ;)

Добър избор! Идеи за Нова година?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.