Прескочи до съдържание

Търся самолетен билет София-Сингапур


Препоръчани мнения

От няколко дни ми се върти в главата едно пътуване в началото на 2019 /круиз е/, който е на доста изгодна цена и си мисля дали не е крайно време да направя едно отскачане до Азия, а и ми се щеше точно Сингапур да е отправна точка. Не съм купила още круиза, имам чуденка дали да ходим там, блазнеше ме цената, също и цената на самолетните билети преди няколко дни ми бяха ок, но нещо изведнъж се вдигнаха, не знам дали да чакам, дали да купувам, какво да правя, а и цената на круиза ще се вдигне. От друга страна, ако купя него, а чакам за билети, се притеснявам, че накрая ще бъдат "не ме пипай" и цялото спестяване ще иде на кино. Каква е нормалната цена, която мога да очаквам, основно от Катарците, за нормална, по това време на годината? Има ли смисъл да чакам за промоция, ако речем, реша да купувам с тях по принцип. Удобни са ми, тъй като отвеждащия полет е в петък вечер, и то след работно време, така реално печеля един ден повече на отиване. Вариант ми е и полет от Истанбул на следващия ден. Всъщност се допитвам до форума и откъде другаде да търся за отправна точка в случай, че мога да намеря по- изгодна цена от друго европейско летище. Пробвах от Лондон, мноооогооо скъпо дойде.

Връзка към коментар
08-01 Tue Сингапур, Сингапур -   20:00  trasp.gif
09-01 Wed ден на море -   -   trasp.gif
10-01 Thu Ко Самуи, Тайланд 09:00  18:00  trasp.gif
11-01 Fri Лаем Чабанг, Тайланд 09:00  -   trasp.gif
12-01 Sat Лаем Чабанг, Тайланд -   16:00  trasp.gif
13-01 Sun Сиануквил, Камбоджа 09:00  18:00  trasp.gif
14-01 Mon ден на море -   -   trasp.gif
15-01 Tue Сингапур, Сингапур 09:00 

-  

 

Кораба е Коста Фортуна /старичък е, но не много/, цената е 400 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз бих следила KLM и Air France, защото бият цената на Картарците до Сингапур. Тази зима имаше супер билети от по 320 евро от София, но може да се намери нещо около 400-450 евро максимум. Тези дни те ме атакуват със съобщения, та може и да има нещо изгодно.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 1 час, luba_rizova каза:
08-01 Tue Сингапур, Сингапур -   20:00  trasp.gif
09-01 Wed ден на море -   -   trasp.gif
10-01 Thu Ко Самуи, Тайланд 09:00  18:00  trasp.gif
11-01 Fri Лаем Чабанг, Тайланд 09:00  -   trasp.gif
12-01 Sat Лаем Чабанг, Тайланд -   16:00  trasp.gif
13-01 Sun Сиануквил, Камбоджа 09:00  18:00  trasp.gif
14-01 Mon ден на море -   -   trasp.gif
15-01 Tue Сингапур, Сингапур 09:00 

-  

 

Кораба е Коста Фортуна /старичък е, но не много/, цената е 400 евро.

Скоро купихме "грешка"  Истанбул-КЛ  и  Банкок-Копенхаген за 220 евро. Пусни ги през търсачките. Може да погледнеш в темата за кои дати през януари има закупени билети.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хвърляй поглед и на Scoot

https://www.flyscoot.com/en/

 

Директният полет от Атина до Сингапур и обратно за декември / януари се намира за ок 400 EUR, но имаше и промо-та за по 300.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.