Прескочи до съдържание

Изгодни авиокомпании между Европа и западния бряг на САЩ


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

Извинявам се, ако нахлувам в темата, но понеже и на нас ни предстои пътуване до Западния бряг, реших тук да попитам. Освен flylevel, norwegian и turkish airlines има ли друга изгодна компания летяща директно от Европа за Лос Анжелис, Лас Вегас или Оуклънд, която да следя за оферти?

Връзка към коментар
преди 3 минути , Ерика каза:

Здравейте,

 

Извинявам се, ако нахлувам в темата, но понеже и на нас ни предстои пътуване до Западния бряг, реших тук да попитам. Освен flylevel, norwegian и turkish airlines има ли друга изгодна компания летяща директно от Европа за Лос Анжелис, Лас Вегас или Оуклънд, която да следя за оферти?

 

Turkish не бих ги сложил в уравнението или поне не в същия кюп като другите две. Трябва си дебнене, общо взето по сайтовете съм виждал добри цени от почти всички големи компании - British Airways, Lufthansa, Air France, KLM, всички. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги каза:

 

Turkish не бих ги сложил в уравнението или поне не в същия кюп като другите две. Трябва си дебнене, общо взето по сайтовете съм виждал добри цени от почти всички големи компании - British Airways, Lufthansa, Air France, KLM, всички. 

аз като гледам в сайтовете на големите компании, които споменаваш, цените изобщо не са в категорията на flylevel например. То това си е нормално, де, но се чудя дали не пропускам нещо. Би ли препоръчал търсачка, която да ползвам, която да показва и лоу кост и големите компании?

Връзка към коментар

Аз съм виждал много добри оферти от WOW air, но все още не съм ги ползвал, а и нямам познати да са ги ползвали .

Декември имам ходене към САЩ, ако извадят нещо интересно ще се възползвам и ще кажа. 

За Лос Анджелис от Лондон виждам в момента 170 - 220 паунда в периода Април - Октомври 2018.

Би ми било интересно, ако има хора летяли с тях да се вkлючат да кажат.

Редактирано от vbkirilov
Връзка към коментар
преди 2 минути , vbkirilov каза:

Аз съм виждал много добри оферти от WOW air, но все още не съм ги ползвал, а и нямам познати да са ги ползвали .

Декември имам ходене към САЩ, ако извадят нещо интересно ще се възползвам и ще кажа. 

За Лос Анджелис от Лондон виждам в момента 170 - 220 паунда в периода Април - Октомври 2018.

Би ми било интересно, ако има хора летяли с тях да се влючат да кажат.

Аз не съм летяла с тях, но ги отписах поради факта, че полетите им са с прекачване в Рейкявик. За същите цени има директни полети на flylevel от Барселона до Лос Анжелис. С fly level летяхме до Доминиканската република миналата година и съм много доволна, та за мен те биха имали предимство.

Връзка към коментар
преди 17 минути , Ерика каза:

аз като гледам в сайтовете на големите компании, които споменаваш, цените изобщо не са в категорията на flylevel например. То това си е нормално, де, но се чудя дали не пропускам нещо. Би ли препоръчал търсачка, която да ползвам, която да показва и лоу кост и големите компании?

Ами просто не е правило, което да е валидно винаги. Днес Turkish могат да ти предложат най-добрата цена, другата седмица може да са British. 

 

Не мога да препоръчам търсачка, която да показва всичко, а и има и разни детайли, като например, че по-голяма част от големите не летят до Оукланд, за разлика от Norwegian и т.н. Но ако пътуването не е скоро и следиш цените за месец-два ще добиеш усещане кое е приемлива цена до там. flights.google.com ползвам аз за бързите си търсения, но главно защото интерфейса им е удобен. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Помислете също опция Norwegian / WOW / Air Europa / ... до Miami / Fort Lauderdale и после Spirit / Frontier / Allegiant до OAK / SJC / SFO или BUR / LAX / LGB / SBA/...

Кондор имаха полет до Сан Диего. Не знам дали още го имат. Със сигурност още имат полет до Сиатъл, което пак е на West Coast.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, akair каза:

Помислете също опция Norwegian / WOW / Air Europa / ... до Miami / Fort Lauderdale и после Spirit / Frontier / Allegiant до OAK / SJC / SFO или BUR / LAX / LGB / SBA/...

Кондор имаха полет до Сан Диего. Не знам дали още го имат. Със сигурност още имат полет до Сиатъл, което пак е на West Coast.

много ти благодаря за идеите!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Ерика каза:

Здравейте,

 

Извинявам се, ако нахлувам в темата, но понеже и на нас ни предстои пътуване до Западния бряг, реших тук да попитам. Освен flylevel, norwegian и turkish airlines има ли друга изгодна компания летяща директно от Европа за Лос Анжелис, Лас Вегас или Оуклънд, която да следя за оферти?

 

Георги хубаво ви е казал да не отписвате компании, пък не сте и уточнили трябва ли ви багаж или не. Ако ви трябва багаж като нищо някоя от традиционните А/К може да извади и по-добра цена. Важна е и началната точка, с нея трябва да си поиграете, примерно София - Лондон - ЛА и обратно може да излезе по-евтино спрямо отделни билети за София - Лондон и Лондон - ЛА. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моят опит с търсене на билети до източният бряг е, че редовните компании дават по-добра цена + по-удобни часове спрямо нискотарифните, ако се лети с чекиран багаж. При нискотарифните не е изключено да се наложи нощувка в трансферната дестинация дали на отиване, дали на връщане, което обесмисля няколкото евро по-евтин билет за директен полет от западна Европа.

И обратно - ако сте само с ранички на гръб и нямате нищо против stop-over, то гледай level, WOW, Norwegian и т.н.

Връзка към коментар

Ако цената на самолетните билети е особено важна, гледайте билети през септември и през средата на януари до средата на февруари. В първия период децата вече са на училище  и семействата по-малко пътуват. Във втория - след голямото движение по Коледа, никой не иска да пътува :) Тогава а/к свалят цените до номиналните 400-500 долара/евро...

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
На 1.04.2018 г. в 17:44, vbkirilov каза:

Декември имам ходене към САЩ, ако извадят нещо интересно ще се възползвам и ще кажа.

 

Някакъв напредък по твоя случай за Декември и за кой град търсиш?

Връзка към коментар
On 4/1/2018 at 4:48 PM, Ерика said:

Аз не съм летяла с тях, но ги отписах поради факта, че полетите им са с прекачване в Рейкявик. За същите цени има директни полети на flylevel от Барселона до Лос Анжелис. С fly level летяхме до Доминиканската република миналата година и съм много доволна, та за мен те биха имали предимство.

Летенето с прекачване има своите предимства, особено ако стопа е в държава като Исландия 🙂 Аз лично предпочитам да летя два пъти по 5 часа от колкото веднъж 9 часа например. Да спреш да се разтъпчеш за няколко часа или да направиш едно къпане в Синята лагуна между два полета може да направи летенето от мъка в едно огромно удоволствие 😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.