Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци. Етап 4: Отваряне на подаръците и фукане във форума


Георги

Препоръчани мнения

Човекът явно желае да запази анонимност, а аз нямам никакво намерения да ровя!

Весели празници на всички!

Всъщност социалният офлайн живот ми беше ангажирал цялото време, не съм искала да остана анонимна :-) Надявам се, че виното ти е харесало.

 

И бих искала да благодаря на Красен Денев за подаръка - много тематичен тефтер, за имения си ден планирам пътуване точно до Париж, гюловата ракия ще я пийнем на коледния обяд. Благодаря!

Връзка към коментар

Adinko, достави ми страхотна радост. Имам си подарък-чуден. Снимка по- късно.Сега само споделям, че съм, щастлива :)

Много се радвам, че подаръкът ти е харесал! :)

Аз пък да благодаря на Dessy Ivanova за готиния снежен човек! Всички в къщи много го харесахме!  :wub:

Връзка към коментар

Искам да изкажа благодарности на Дядо (Баба) Коледа за подаръка.Вярно,че е следколеден,но пък кой може да се похвали с подаръци и след празника  :lol: .Още веднъж едно голямо благодаря.

 

Ето и снимка.

post-259-0-37815100-1388134460_thumb.jpg

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Илко, ти човек си най за завиждане. Огромно браво за eve от мен! :) Не, че и на останалите подаръците не са страхотни, но този специално е ултра маниашки!

 

Красене, много си потаен нещо, или сега като си го получил след Коледа, ще чакаш до следващата да го отвориш? :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Красене, много си потаен нещо, или сега като си го получил след Коледа, ще чакаш до следващата да го отвориш? :D

Добра идея,но пусти пръсти не траят.Веднага панделката бе развързана и подаръка разопакован,а той самият е чудесен календар с гръцка тематика(по-точно Крит),подбран е много точно като се има в предвид,че не съм стъпвал в южната ни съседка.Така поне цяла година ще гледам,може би следващата и най-достъпна за мен дестинация за новата 2014 година.

Редактирано от krasen_denev
Връзка към коментар

Така, до колкото ми е известно нямаше проблеми с пощите или забраванковци, всички си получиха подаръците, и аз искрено завиждам за много от тях. Някой пък сигурно завиждат на моя подарък :)

 

Мисля, че инициативата беше успешна, ще се видим пак догодина по същото време, дано повече хора се престрашат :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
  • 9 месеца по-късно ...

Жоро, тая година закъсняваме. :P

 

Ще се погрижа утре, ако щеш вярвай в главата ми е цяла седмица, ма откакто съм в матрицата свободното време съвсем е кът :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.