Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци. Етап 4: Отваряне на подаръците и фукане във форума


Георги

Препоръчани мнения

Аз бих предпочела да дам пощенски адрес, защото имам пощенска кутия. Надявам се, че това не е проблем.

 

Разбира се, че не е проблем. 

Връзка към коментар

Обнових заглавното мнение със списък със записаните и малко повече информация относно механизма и правилата. Айде, чакаме още желаещи :)

Връзка към коментар

Мразя да избирам подаръци по повод, но и аз ще участвам, защото..... току-що видях подаръка пред очите си.

 

И да искам, по-подходящ не бих могла да измисля!  :santaclaus: 

 

 

P.S. Само да добавя, че отговаря на всички критерии, сертификати , ISO и т.н.

Редактирано от но нейм
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Мразя да избирам подаръци по повод, но и аз ще участвам, защото..... току-що видях подаръка пред очите си.

 

И да искам, по-подходящ не бих могла да измисля!  :santaclaus: 

 

 

P.S. Само да добавя, че отговаря на всички критерии, сертификати , ISO и т.н.

Завиждам ти, аз тепърва трябва да го измисля.

Връзка към коментар

Гледам, че цените са относително еднакви между различните фирми, с разлики в стотинки. Май получателя да избере кой метод му е най-удобен...или изпращача, общо взето няма значение, в единия случай ти играят по гайдата, в другия случай ти играеш по нечия гайда :))

Връзка към коментар

На мен също ми допада идеята, но засега ще се въздържа от участие по простата причина, че още не знам дали ще съм в България или не от средата на ноември нататък. Надявам се до 11-ти, крайната дата на записване да знам и тогава ще отговоря окончателно. :)

Връзка към коментар

На мен също ми допада идеята, но засега ще се въздържа от участие по простата причина, че още не знам дали ще съм в България или не от средата на ноември нататък. Надявам се до 11-ти, крайната дата на записване да знам и тогава ще отговоря окончателно. :)

 

Е, то пощи има и другаде по света. Имаме поне един участник от Испания, търсят се още :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Аз със сигурност няма да съм в България през втората половина на ноември, но се надявам да не се сърди получателят, ако не успея да си изпратя подаръка преди да замина.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.