Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци. Етап 4: Отваряне на подаръците и фукане във форума


Георги

Препоръчани мнения

ОК, кой се записал, записал се :)

 

Ще започна да разпращам на записалите се лични съобщения, където ще очаквам като отговор предпочитан метод за доставка на подаръка. Най-лесния и анонимен начин е с име, телефон и град. От там нататък, когато пакета се получи в офиса на куриерската фирма те ще се свържат с вас по телефона. 

 

Ако някой не ми отговори на съобщението до 23.11 ще отпадне от играта. 

Връзка към коментар

Всички би трябвало да са получили информация с човека, на който ще подаряват. Ако някой случайно е пропуснат да свирне  :)

 

От тук нататък, изпратете подаръците когато искате. На волята на получателя е ако иска да си изчака коледа. Пуснете ми лично съобщение, когато подаръка е пратен, моля :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Хора, извинявам се, че се записах за размяната, а после не потвърдих. Виждам, че не съм включена в двойките, което е добре.

Нямах възможност да пиша по-рано, но така или иначе - най-официално се "отписвам" и пожелавам на всички хубави подаръци! :)

Връзка към коментар

Няма проблеми :) Аз почти харесах подарък също, само трябва да поошливофам концепцията, не знам другите как се движат с мисленето :)

Връзка към коментар

Аз само да попитам - анонимен ли трябва да остане изпращачът или може да се афишира, добавяйки подходящите за празника пожелания?

Редактирано от но нейм
Връзка към коментар

Аз само да попитам - анонимен ли трябва да остане изпращачът или може да се афишира, добавяйки подходящите за празника пожелания?

 

Негова си воля, дали ще се разкрие предварително или после, или ще си трае, както си прецените :)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Аз ли съм първия, който си получи подаръка?

 

P1090495.JPG

 

Чудя се сега дали да го разопаковам, има малко тръпка, ама май няма да ми издържат нервичките дълго...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Е няма как да не споделя!

 

Ето какво се подаде като махнах опаковката:

P1090496.JPG

 

P1090497.JPG

 

Има дневник (трябва да пробвам пак да пиша на хартия, не знам дали не съм забравил!):

P1090498.JPG

 

И естествен, най-якото, карти на регионите в света, които могат да се трият с монетка, като талончетата на супершоу Невада на времето :))

 

P1090499.JPG

 

P1090500.JPG

 

Имам си и листче с пожелание, него ще го спестя, защото си е лично. 

 

Мерси, Илко, дано всичките да се зарадват и да се изненадат на подаръка си като мен :) Ще взема да си изтрия, където съм бил по-късно, ма сега само се радвам и ги държа картите като снимка на гланцова хартия, само за ръба и гледам да не оставям отпечатъци :)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Аз ли съм първия, който си получи подаръка?

 

attachicon.gifP1090495.JPG

 

Чудя се сега дали да го разопаковам, има малко тръпка, ама май няма да ми издържат нервичките дълго...

Аз едва ли бих издържала. Особено като гледам с кои пощи е изпратено...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бреййй тези пощи много бързи бе? Радвам се, че подаръка се е харесал!

 

П.П. Аз едвам се сдържах да не го отворя.  :P  :P

 

Дано на всички да им харесат подаръците! :santaclaus:  :santaclaus:  :santa:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Бреййй тези пощи много бързи бе? Радвам се, че подаръка се е харесал!

 

П.П. Аз едвам се сдържах да не го отворя.  :P  :P

 

Дано на всички да им харесат подаръците! :santaclaus:  :santaclaus:  :santa:

И Илко като го отвори, какво? :sungum:

Връзка към коментар

И Илко като го отвори, какво? :sungum:

Еее отворен подарък не е хубаво. Пък си беше и така хубаво опакован. Георги му пожелавам да го изпише целия дневник. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Шейната на Дядо ви коледа лека полека се изтупва от прахта - вече има няколко доклада за изпратени подаръци, чакаме такива и за получени. И си проверявайте телефона, ей, че в един офис на Еконт от събота седи пакетчето и няма кой да иде да си го прибере :)

Връзка към коментар

post-551-0-22092300-1386695410_thumb.jpg

 

Моят подарък, получен днес :) ... много, много ми харесва и благодаря! Книгата предусещам ще е страхотна /нямам я/ а допълнителните аксесоари са много очарователни. 

Не зная защо излиза обърната снимката!

Редактирано от Dessy Ivanova
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

И аз вече си имам подарък, даже няколко, и всичките много интересни :P Компас, пътешественическо тефтерче и едно печатче, което вече ми е любимо :) Картичката също е готина! Благодаря на той си знае кой ;) Прилагам и снимка, предварително се извинявам за качеството, но с моя архивен телефон толкова :rolleyes:

post-122-0-40005600-1386943570_thumb.jpg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.