Прескочи до съдържание

Здравейте дами и господа !


Препоръчани мнения

Здравейте всички ,

 

радвам се да се присъединя към Вас и прекрасния форум Магеланци  B) .

Благодаря на моят приятел georgiev ,който живее в Швейцария и който ме е попохвалил  :blush:  относно огромната ми слабост/влечение към тази прекрасна страна.

 

Какво да Ви кажа за мен - собственик и управител съм на фирма в сферата на услугите в София , на 33 г. съм , имам семейство с две малки дъщери на 2 и 5 години съответно ,които от сега водим с жена ми навсякъде в чужбина с нас и от малки учим да попиват от хубавите страни на чуждите нации :)

 

Швейцария я обикалям на длъж и шир от почти 15 години , чета изключително много за всички аспекти , поддържам приятелства с местни хора ,както и с мои сънародници там , доста съм я пообиколил и с ръка на сърцето мога да кажа ,че за мен/сърцето и душата ми това е един абсолютно съвършен свят и природа и традиции  ,които ме вдъхновяват невероятно много.

Ще се опитвам често да влизам тук с оглед на високата натовареност в работата и в къщи ,защото веднага усетих ,че тази среда е изключително приятна и полезна среда  :)

Постепенно ще качвам интересни снимки от Швейцария и ще помагам със съвети.

 

Много Ви благодаря за вниманието - на всички Вас пожелавам много здраве и сбъдване на мечтите свързани с мечтаните Ви туристически дестинации.

 

Една снимка от моето последно посещение в CH преди 3 седмици - водопада Staubachfall в невероятната U-shape, Lauterbrunnental долина в един от най-силно глациално изразените райони в Швейцария - Jungfrau-Aletsch-Bietschhorn ,част от списъка за световно културно наследство UNESCO.Долината е прочута с това ,че има над 150 водопада от Lauterbrunnen ВЕ в посока последното селище Stechelberg ВЕ и след края на пътя.

 

 

Георги Пенчев

 

 

 

 

 

post-754-0-20034100-1382080968_thumb.jpg

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Да си направим една анкета скоро дали Георгевците не сме мнозинство? Georgiev също ще го броим към нас :))

 

Добре дошъл, ще се радвам много на снимките и аз, швейцария е от тия държави, които са като на картичка винаги. 

Връзка към коментар

Добре дошъл на Георги Пенчев!

 

 

 

 

 

Да си направим една анкета скоро дали Георгевците не сме мнозинство? Georgiev също ще го броим към нас :))

Включете и тези, които са с бащино "Георгиев/а"?

Връзка към коментар

Да се включа и аз в шпалира на посрещачите. Добре дошъл!

 

 

Добре дошъл на Георги Пенчев!

 

Включете и тези, които са с бащино "Георгиев/а"?

Както и тези, които мечтаят да се казват Георги.  :)  Убедена съм, че са много.

Редактирано от Tedy
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.