Прескочи до съдържание

Билет до Калгари, Канада


Eager_Traveler_Paul

Препоръчани мнения

Здравейте, хорица. Намерих си един що-годе адекватен билет, та ще ви замоля да оцените дали е добра и цената. :drinks:


       1.Отбележете еднопосочен или двупосочен полет търсите.  Двупосочен полет.

  1. Дайте примерни дати, престой и доколко са гъвкави. Целият месец септември, гъвкавостта е пълна. Иска ми се да е началото на септември, но не съм претенциозен. Засега съм намерил от 4 до 18 септември и ме устройва, ще хвана larch trees в есенна окраска. Трябват ми поне 10 дена да разгледам адекватно, та под 10 не искам да свалям.
  2. Държите ли точно на градовете, които сте отбелязали, или нямате против да летите до съседен? Целта ми е да посетя Природен парк Банф и Калгари е най-адекватната точка за летене. Държа да е Калгари.
  3. Имате ли против прекачване с нискотарифни авиокомпании? Нямам против
  4. Ще носите ли куфар или само ръчен багаж? Мога да се сместя само с ръчен.
  5. Каква е най-добрата оферта, която сами сте намерили? Разджитках различните търсачки и в момента промоцията е 316 евро от испанското момондо, 322 от нидерландското. С Air Canada се лети от Милано. Още не съм намерил как да се добера до Милано, ама постоянно има оферти с нискотарифните, та не съм особено притеснен.
  6. До какви платежни инструменти имате достъп? - Виза електрон дебитна. Само тая ми е.

    Как ви се струва това като цена? 
Редактирано от Eager_Traveler_Paul
Връзка към коментар

За началото на септември е добре да бъдеш притеснен за нискотарифните полети, за връщането не чак толкова :)

 

Цената според мен е супер, но направи една проверка колко ще излезе с допълнителните полети, евентуална нощувка, куфари и т.н. После виж цени от София и сравнявай, понякога се оказва че спестяването излиза криво :) При мен на първо четене от София е 720 евро, от Истанбул 660. 

 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.