Прескочи до съдържание

резервация на самолетни билети


Препоръчани мнения

Искам  да направя резервация на самолетни билети през Момондо до Мавриций.След като избрах датите за отиване и връщане търсачката ме насочи към най добрата оферта наBudget air.Започнах резервацията и се появи необходимост да се дадат данните на паспортите.Дотук добре ,но видях ,че валидността им изтича 3 месеца след пътуването.А нали е необходима валидност поне 6 месеца за това. Моля дайте ми идея какво да правя.

Връзка към коментар
преди 26 минути , valpet каза:

А нали е необходима валидност поне 6 месеца за това

Това откъде дойде? За всяка държава си е различно, за Мавриций не виждам такова нещо.

Иначе щом иска номерата си ги пишеш и после като потрябва се обаждаш на посредника или компанията да ги смениш. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няколко пъти сме купували полети при които в това поле съм посочвал дори номер на изтекъл паспорт  (с фалшива дата на валидност,  защото иначе системата не би го приела) 

После след изваждане на новия паспорт обикновенно може и онлайн през сайта на авиокомпанията в Manage Booking  ( или подобна опция)  да се въведе номера на новия документ. 

Някой път това изобщо не е необходимо. Ако няма такава опция все пак им пиши или се обади. 

Случва хора да сменят  заради изтичане / губят паспорти и т. н. 

Ако  държавата няма изискване за тия шест месеца валидност съвсем нямаш грижи иначе сменяш документа  и си ОК. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.