Прескочи до съдържание

Брюксел - Пунта Кана - Брюксел


Препоръчани мнения

То промоция! Аз взех 3 билета за 1013 евро за края на юни началото на юли. 

Имаме ли темичка за пунта кана да започвам подготовката? :)))

Също така тези Туи еъруейс стават ли за нещо или от сега да се подготвя за ядове с тях? Видях че макс free багаж е 10кг на човек....

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/last-minute-non-stop-flights-from-brussels-to-dominican-republic-or-cuba-from-just-e299/

Редактирано от Grishkata
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сестра ми летя с тях през февруари, нямаше проблеми. Не са мерили багаж. Имаше и храна, за разлика от нашия полет с Level.
Трябваше да вземеш билети до Санто Доминго, а не за Пунта Кана, там няма какво да се прави, а почти всички пътища минават през Санто Доминго.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Marisha каза:

Сестра ми летя с тях през февруари, нямаше проблеми. Не са мерили багаж. Имаше и храна, за разлика от нашия полет с Level.
Трябваше да вземеш билети до Санто Доминго, а не за Пунта Кана, там няма какво да се прави, а почти всички пътища минават през Санто Доминго.

Не съм много съгласен с изказването за Санто Доминго. Пунта Кана има прекрасни плажове и има много атракции там. Санто Доминго е не толкова далеч и има различни начини да се стигне до там.

 

Иначе теми има....ето една доста обширна :)

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 4/23/2018 в 23:43, Marisha каза:

Сестра ми летя с тях през февруари, нямаше проблеми. Не са мерили багаж. Имаше и храна, за разлика от нашия полет с Level.
Трябваше да вземеш билети до Санто Доминго, а не за Пунта Кана, там няма какво да се прави, а почти всички пътища минават през Санто Доминго.

в цената влиза ли голям куфар и малък ръчен или е само ръчен и има ли храна?

Връзка към коментар

В цената на Туи флай влиза ръчен багаж (не проверяваха размер и тегло), вкусна храна и развлечения. Даваха безплатни слушалки за системата. За нощния полет раздават одеала и възглавници.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.