Прескочи до съдържание

Копенхаген - София


Препоръчани мнения

Бихте ли помогнали с кой е най-евтиния вариант за началото на декември месец двупосочен билет с прибиране до до 10ти януари ? Копенхаген - София  / София - Копенхаген

Само с един сак който мисля, че минава за ръчен багаж тъй като ще е под 10кг. Най-добрата оферта която открих е 425лв. 

Редактирано от alek1339
Връзка към коментар

На прима виста - виж с прекачване в Берлин с ЕasyJet. 

Благодаря за идеята, има вариант който почти ме устройва на 150 евро но проблема е, че на връщане се пристига в Берлин след като вече е заминал полета за Копенхаген и трябва да се чака 1 ден.

Връзка към коментар

Благодаря за идеята, има вариант който почти ме устройва на 150 евро но проблема е, че на връщане се пристига в Берлин след като вече е заминал полета за Копенхаген и трябва да се чака 1 ден.

От личен опит ти казвам, че по-евтин вариант няма да намериш.

Директна връзка по този маршрут няма. Другите възможности са с 1. Austrian (с прекачване на Виена, пак overnight), 2. LOT (прекачване във Варшава - overnight също), и 3. AirBerlin (прекачване в Берлин - overnight). Като и трите изброени са над 220 евро.

С easyJet даже с нощувка в Берлин пак идва по-евтино.

С австрийците има възможност и без overnight, но цената скача с още 20 евро, а престоя не е по-малък - 12 часа, цял ден.

 

Още една препоръка - не се колебай дълго, защото и този вариант може да се покачи, предвид по-голямото търсене покрай големи празници.

Редактирано от wilks
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само да отбележа, ако се спреш на варианта с изи, купи и двата билета на една резервация ще спестиш 12 евро. Цъкни на Add more flights бутона, след като си избереш първия полет:

 

2013-10-19_00-21-21.png

 

Тези 150 евро за двупосочен направо са невероятни при връщане преди 10 януари, и аз не бих се чудил както писа wilks.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Само като още една допълнителна опция: Swebus до Малмьо и оттам Wizzair до Скопие и Белград, ако не ти пречи да се подрусаш с автобус 5-6 часа зимата. Ама доколкото помня, не бяха удобни часовете на полетите и пак си трябваше нощувка. А и като гледам, май няма да се вместиш в малкия салонен багаж на Уиз и ще трябва да доплащаш.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.