Прескочи до съдържание

VAR-NBO-LLW-VAR с престой пет вечери в Кения и 6 вечери в Малави


Препоръчани мнения

Търся самолетен билет с почти фиксирани дати (или поне продължителност на престоя, т. е. всичко може да се мръдне напред или назад с няколко дни като пакет).

Август 17, 2018 Варна (VAR - 14:25) - Истанбул (IST) - Найроби (NBO - 02:15) с Turkish.

Август 23, 2018 Найроби (NBO - 22:25) - Лилонгве (LLW- 02:05) с Kenya Airways.

Август 30, 2018 Лилонгве (LLW - 15:15) - Найроби (NBO - 18:45) - Истанбул (04:45) - Варна (13:45).

По принцип е добре (но не задължително) всичко да се купи на един билет, за да може да се чекира багаж до крайна дестинация, ако някой полет закъснее и се изтърве следващ, да може да се изисква алтернатива и пр. Може и с други авиокомпании, но избора не е голям. Може изходната точка да не е точно Варна, ами примерно София, Истанбул, Букурещ.

Най-доброто, което съм намерил до момента е Multi city от Expedia.com (директно напечатвам URL  на броузера, без препратки) - 1,185 щатски долара за гореописаните маршрут и дати. Цената в долари не ме притеснява, имам доларова сметка в ПИБ и Виза Електрон към нея, по тел. ми казаха, че нямало превалутиране когато купувам нещо в щатски долари. На по-добра цена в евро също не бих се расърдил, просто ще платя с друга карта.

Предварително благодаря за идеите и съветите!

Редактирано от FlyTraveler
Връзка към коментар
преди 2 минути , Костов каза:

Най-доброто което намирам е с излитане от София и връщане във Варна за 879€. Цената излиза през momondo.it -> opodo.it Плащане с visa debit.

Мерси, това са си 118 долара надолу от моята цена, би трябвало да намеря билет до София за по-малко пари. :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.