Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте!

Казвам се Деница и обожавам да пътувам. Работя като учител и времето ми е малко ограничено - отпуск само през ваканциите.

Идеята ми за това лято е да опозная повече България. Обичам водопади, местности с "енергиен" заряд, красиви изгреви и залези. Много често пътувам сама през уикендите, но ми липсва спътник, с когото да споделя емоцията.  

Голямата ми цел за тази година е да погледна света през Орлово око, да се разходя из Триградското ждрело, с. Златолист. 

Ще се радвам,ако се намери някой пътешественик със сходни желания.

 

П.П.: Предпочитам да пътувам със собствения си автомобил.

Редактирано от DeYo
Да добавя нещо важно
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Добре дошла.Любима дестинация Родопи.Местата които си набелязала са страхотни.Най вече Орлово око.там адреналина е на макс.Щом обичаш водопади ти препоръчвам да видиш /ако не си/ и Каньона на водопадите.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Благодаря за препоръката, Миша!

След като посетих няколко държави, след като изслушах разказите на учениците за техните летни пътешествия, си дадох сметка, че не познавам собствената си страна. 

Бях впечатлена от църквите в Киев, но не знаех за църквата в с. Шипка, за потопената църква в язовир Жребчево... Миналото лято пообиколих из тия места и се оказа, че нашата родна земя пази красотите си за нас... 

Има наистина невероятни, спокойни, завладяващи, магични места, които така се загнездват в сърцето, че то започва да жадува за още и още... 

Добре дошли в мечтите ми, скъпи пътешественици! Ще се радвам да се присъедините към дописването на безкрайната история за преоткриването на красотата в България!

Специален поздрав от Калиакра, която днес си припомни за мен ;)

IMG_20180428_161647.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
On 4/28/2018 at 9:18 AM, DeYo said:

Здравейте!

Казвам се Деница и обожавам да пътувам. Работя като учител и времето ми е малко ограничено - отпуск само през ваканциите.

Идеята ми за това лято е да опозная повече България. Обичам водопади, местности с "енергиен" заряд, красиви изгреви и залези. Много често пътувам сама през уикендите, но ми липсва спътник, с когото да споделя емоцията.  

Голямата ми цел за тази година е да погледна света през Орлово око, да се разходя из Триградското ждрело, с. Златолист. 

Ще се радвам,ако се намери някой пътешественик със сходни желания.

 

П.П.: Предпочитам да пътувам със собствения си автомобил.

Здравей, много се радвам, че искаш да пообиколиш България. Пускам ти линк към група от Пещера, с която се събираме всяка година на хижа Триградски Скали, тъй като това е е дно от най-невероятните места в България и всеки път има какво ново да се види. Тук не е необходимо да си със спътник: https://www.facebook.com/groups/100NTO/

П.С. Все пак не е много малко свободното времем на учителите, има хора с по 20 дни отпуск в годината.

На мен работата ми е свързана с пътуване, затова саъм била почти навсщкъде в България. И споделям напълно твоето мнение. Човек непременно трябва да опознае България и след това да тръгне по света.

Варна е малко далечко, иначе ние си имаме група в Пазарджик, Пещера, Пловдив, Велинград и всеки уикенд сме на някое ново място, който е свободен.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.