Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Майски празници в Майорка/ Cala Ratjada - 7 нощувки НВ за 79 евро на човек!

В линка долу - много възможни дати.

image.png.8ba499a634721f78535ea70024edcfae.png

image.png.9aa74ceb8b3e676204677520848703ef.png

https://hotel.urlaubspiraten.de/offer?ibe=hotel&ddate=2019-03-09&rdate=2019-11-30&adult=2&board=2&stars=1&rid=35&dur=7&rgid=30010&aid=2421

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Офертата включва настаняване в двойна стая в ALL INCLUSIVE и достъп до открития плувен басейн на хотела, от € 49.50 на нощ.

Много налични дати, дори за Великден, 1 май и лято 2019 г. Няма цена, която е по-висока от 109 евро на нощувка за двама.

image.png.46632ab910745756bdfd1fa75d037de2.png

https://www.weekendesk.it/week-end/21100871/week-end-Tremezzo-Lombardia-al-lago?utm_source=Piratinviaggio&utm_medium=Affiliation&utm_content=Hotel_Bazzoni&utm_campaign=w10id21100871

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Таньо каза:

Офертата включва настаняване в двойна стая в ALL INCLUSIVE и достъп до открития плувен басейн на хотела, от € 49.50 на нощ.

Много налични дати, дори за Великден, 1 май и лято 2019 г. Няма цена, която е по-висока от 109 евро на нощувка за двама.

image.png.46632ab910745756bdfd1fa75d037de2.png

https://www.weekendesk.it/week-end/21100871/week-end-Tremezzo-Lombardia-al-lago?utm_source=Piratinviaggio&utm_medium=Affiliation&utm_content=Hotel_Bazzoni&utm_campaign=w10id21100871

Чудна е офертата, ама не мога да разбера само със закуска ли е или Ол Инклузив?

image.png.0560f02bb151b9b68113926f581435d0.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 8.03.2019 г. в 18:22, oli_mali каза:

Чудна е офертата, ама не мога да разбера само със закуска ли е или Ол Инклузив?

image.png.0560f02bb151b9b68113926f581435d0.png

Закуска.  С"Всичко включено" визират ползването на басейн, спортни уреди, разходка с лодка, WiFi  и т.н.

В мненията на клиенти има забележки, че рекламират безплатен паркинг, но няма такъв.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Промоция на Ibis: стая за двама в Полша за 9€. Много дати.

  • Ibis budget Warszawa Centrum, ul. Zagórna 1
  • Ibis budget Warszawa Reduta, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 16
  • Ibis budget Kraków Stare Miasto, ul. Pawia 11
  • Ibis budget Kraków Bronowice, ul. Armii Krajowej 11A
  • Ibis budget Katowice Centrum, al. Roździeńskiego 18
  • Ibis budget Toruń, ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 2a

https://ibis.accorhotels.com/russia/index.ru.shtml

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Евтини нощувки със закуска в **** хотел в Мадрид през февруари и март 2020 г.

image.png.baa77b5f41aa15bf061235d50abef0bc.png

При търсене излиза на много сайтове, но моят избор от наличните е travelrepublic.ie

Още по-добри цени излизат за Abba Madrid, но няма как да се букне или поне аз не успях.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

Евтини нощувки със закуска в **** хотел в Мадрид през февруари и март 2020 г.

image.png.baa77b5f41aa15bf061235d50abef0bc.png

При търсене излиза на много сайтове, но моят избор от наличните е travelrepublic.ie

Още по-добри цени излизат за Abba Madrid, но няма как да се букне или поне аз не успях.

Сега го пробвах, за хотел в Истанбул, който съм букнала,

Дава ми цена, не на стая, а на човек, в двойна стая, което, сефте  виждам, при резервация  на хотел.

И като стигна до плащане,цената се удвоява.

И при теб ли е така, за 2020?

 

 

Едит:

Сега погледнах и за Рафаел - същото е, цените не са на стая, а на човек, в двойна стая, умножават ги по две.

Ти това видя ли го?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, AlexandraKo каза:

Сега го пробвах, за хотел в Истанбул, който съм букнала,

Дава ми цена, не на стая, а на човек, в двойна стая, което, сефте  виждам, при резервация  на хотел.

И като стигна до плащане,цената се удвоява.

И при теб ли е така, за 2020?

 

 

Едит:

Сега погледнах и за Рафаел - същото е, цените не са на стая, а на човек, в двойна стая, умножават ги по две.

Ти това видя ли го?

При мен Travelrepublic си показва цените за стая и не ги променя до края. Не винаги дават най-ниските цени, но като потвърдят резервацията - обикновено после няма проблеми. Недостатък им е, че имат такса за канцелиране между EUR 10 и EUR 50, но пък са надеждни.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 10 минути , koliob каза:

При мен Travelrepublic си показва цените за стая и не ги променя до края. Не винаги дават най-ниските цени, но като потвърдят резервацията - обикновено после няма проблеми. Недостатък им е, че имат такса за канцелиране между EUR 10 и EUR 50, но пък са надеждни.

Не си от бг.ай пи ли?

Всякак го мъчих, все така ми ги дава.

Не ме хареса:)))))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не е точно промоция, но ако на някой му трябва нощувка на Heathrow и особено ако полета е от Т4 - има един сравнително нов хотел с топла връзка към терминала, който може да се вземе за някои дати по GBP29 директно от сайта на веригата: www.premierinn.com

 

image.png.376776a2519965efdbcc9d9ad6a37365.png

преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Не си от бг.ай пи ли?

Всякак го мъчих, все така ми ги дава.

Не ме хареса:)))))

Ами не е от IP адреса. Всъшност важното е дали ти харесва крайната цена.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 17 минути , koliob каза:

Не е точно промоция, но ако на някой му трябва нощувка на Heathrow и особено ако полета е от Т4 - има един сравнително нов хотел с топла връзка към терминала, който може да се вземе за някои дати по GBP29 директно от сайта на веригата: www.premierinn.com

 

image.png.376776a2519965efdbcc9d9ad6a37365.png

Ами не е от IP адреса. Всъшност важното е дали ти харесва крайната цена.

Не ми хареса, подмина цената на Букинга:)))

Връзка към коментар
преди 6 часа, koliob каза:

Евтини нощувки със закуска в **** хотел в Мадрид през февруари и март 2020 г.

image.png.baa77b5f41aa15bf061235d50abef0bc.png

При търсене излиза на много сайтове, но моят избор от наличните е travelrepublic.ie

Още по-добри цени излизат за Abba Madrid, но няма как да се букне или поне аз не успях.

Ха-ха, това прилича на някаква яка  грешка - само стая - €999 , стая със закуска - 29€, не бих отказал закуска при това положение.  :grin:

 

image.png.fbcb17a6c04d9f0651e1aba491f4bde1.png

 


Обаче на други сайтове, на които проверих, този хотел го дават като пълен или без възможност да се резервира....
Интересно дали ще уважат такава резервация за €29, или ще има обструкции? :rolleyes:

 

 

 

.

Редактирано от Фичо
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 14 минути , Фичо каза:

Ха-ха, това прилича на някаква яка  грешка - само стая - €999 , стая със закуска - 29€, не бих отказал закуска при това положение.  :grin:

 

Смятай колко е зле закуската за да сваля цената толкова, на този който се престраши да я вземе :grin:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 17 минути , Фичо каза:

Ха-ха, това прилича на някаква яка  грешка - само стая - €999 , стая със закуска - 29€, не бих отказал закуска при това положение. 

image.png.fbcb17a6c04d9f0651e1aba491f4bde1.png
Обаче на други сайтове, на които проверих, този хотел го дават като пълен или без възможност да се резервира....
Интересно дали ще уважат такава резервация за €29, или ще има обструкции? :rolleyes:

 

Този сайт не прави резервациите директно. Ако ти я потвърдят - хотелът със сигурност ще я уважи. В случая резервацията е през Jumbo Tours и най-вероятно няма да я потвърдят, защото преди малко ми отказаха една направена преди няколко часа. Но принципно ако ти я потвърдят - няма да имаш проблеми.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 6 часа, koliob каза:

Евтини нощувки със закуска в **** хотел в Мадрид през февруари и март 2020 г.

image.png.baa77b5f41aa15bf061235d50abef0bc.png

При търсене излиза на много сайтове

А на кои други сайтове ти е излязла? 

Връзка към коментар
преди 17 минути , Фичо каза:

А на кои други сайтове ти е излязла? 

Излизаше през повече, но сега я виждам само на тези:

travelrepublic.ie

travelrepublic.co.uk

stayforlong.com (в различните версии)

snaptravel.com

flixhotels.com

roomsxxl.uk

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Промоция на Дисни ленд Париж, офертата важи за месец август. Повече за нея тук: https://www.holidaypirates.com/holidaypackages/disneyland-paris-family-summer-break-from-gbp-229pp-2nts-hotel-3-day-park-entry-eurotunnel_30224

Връзка към коментар
преди 10 часа, koliob каза:

Евтини нощувки със закуска в **** хотел в Мадрид през февруари и март 2020 г.

image.png.baa77b5f41aa15bf061235d50abef0bc.png

При търсене излиза на много сайтове, но моят избор от наличните е travelrepublic.ie

Още по-добри цени излизат за Abba Madrid, но няма как да се букне или поне аз не успях.

Резервирах три нощувки за двама със закуски на цена от 90€. Сега ще чакам да видя дали резервацията ще мине.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 1 час, Костов каза:

Резервирах три нощувки за двама със закуски на цена от 90€. Сега ще чакам да видя дали резервацията ще мине.

Може ли линк, моля! Нещо не се справям с търсенето.

Връзка към коментар
преди 23 минути , Цвете каза:

Може ли линк, моля! Нещо не се справям с търсенето.

Заповядай https://www.travelrepublic.ie. Датите са 29.02. - 03.03. Хотела Rafaelhoteles ventas

Редактирано от Костов
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Костов каза:

Резервирах три нощувки за двама със закуски на цена от 90€. Сега ще чакам да видя дали резервацията ще мине.

Резервацията не мина, както и очаквах.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

4-звезден хотел на остров Майорка за 36 евро на вечер за 2ма през април и май тази година. За офертата тук: https://vandrouki.by/2019/nomer-v-4-otele-na-majorke-vsego-ot-18e-s-cheloveka-za-noch-aprel-maj/   

 

7дни ол инклузив на Канарските острови (Фуертевентура) + полети от различни градове в Германия на цени от 414 евро на човек. Има дати от април до септември. https://www.urlaubspiraten.de/reisen/rundum-sorglos-auf-fuerteventura-7-tage-all-inclusive-im-labranda-tahona-garden-hotel_55785

Редактирано от darinamarinova
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.