Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Чак безплатни не са, едните бяха по 16 евро/посока, а другите по 20 и нещо, а и не ги бях  купувал с карта, да кажат, че трбява да се изплзва 1 път на 3 месеца, а през paypal, може и това  да това да повлияло.

Връзка към коментар
преди 16 минути , liliya каза:

Чекирането на гише за полети на Aegean  плаща ли се допълнително и колко?

Не се плаща, но ако се чекираш онлайн, си спестяваш висене на гише и си избираш места (безплатно)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
Преди 1 час, Rainy каза:

Рисковете при рискови покупки... 

Чак пък рискови покупки... За последните няколко години при над 500 билета купувани през посредници нямам нито една подобна ситуация, та този казус сега ми е изключително странен. Според мен няма абсолютно нищо общо с платената сума - независимо колко ниска е. Интересно ми е какво се е счупило в системата, но явно няма да разберем.

Връзка към коментар
преди 10 минути , Георги Матеев каза:

Чак пък рискови покупки... За последните няколко години при над 500 билета купувани през посредници нямам нито една подобна ситуация, та този казус сега ми е изключително странен. Според мен няма абсолютно нищо общо с платената сума - независимо колко ниска е. Интересно ми е какво се е счупило в системата, но явно няма да разберем.

Всяко излизане извън системата се нарича риск, не влагам драма в думата :) Точно както са error fares и от сорта, знаем за какво говорим.

Макар че ако се установи проблем като на Александър на летището и ти се скапе едно доста скъпо пътуване,  нещата са силно неприятни...

Връзка към коментар
преди 2 минути , Rainy каза:

Всяко излизане извън системата се нарича риск, не влагам драма в думата :) Точно както са error fares и от сорта, знаем за какво говорим.

Макар че ако се установи проблем като на Александър на летището и ти се скапе едно доста скъпо пътуване,  нещата са силно неприятни...

Това би било така, ако е свързано по някакъв начин с платената ниска цена. А случая според мен въобще не е свързан, защото проблемът щеше да афектира много други хора с много други авиокомпании, които масово купуваха покрай черния петък. Явно става въпрос конкретно за проблем във връзката opodo->aegean и не мисля, че цената е фактор. В противен случай сигурно всички билети биха изгоряли, а не избирателно.  

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Успях без проблем да се чекирам през приложението на телефона  на Aegean за полет Родос-Атина. Полетът се изпълнява от Оlimpid air. Много странно , обаче никъде не ми поиска въвеждане на номер паспорт . Чекирах се само с имената на пътниците и клиентския номер на Aegean miles+bonus. Дали има значение в случая, че е вътрешен полет? Надявам се да нямам проблеми на гейта.

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 2 часа, liliya каза:

Успях без проблем да се чекирам през приложението на телефона  на Aegean за полет Родос-Атина. Полетът се изпълнява от Оlimpid air. Много странно , обаче никъде не ми поиска въвеждане на номер паспорт . Чекирах се само с имената на пътниците и клиентския номер на Aegean miles+bonus. Дали има значение в случая, че е вътрешен полет? Надявам се да нямам проблеми на гейта.

За вътрешни полети не искат лк. Няма да има проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.