Прескочи до съдържание

Sofia - Johannesburg - Sofia


Препоръчани мнения

Отдели си един месец, през който да следиш цените и да видиш дали има пикове и спадове. На промоция не бих разчитал, реално датите попадат почти задължително във всички блеклисти на промоциите. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@Цвете, от немалкия ми опит с полети по Коледа и Нова Година да споделя - точно твои дати, че вероятността да попаднеш на промоционални цени в този период за точно определена дестинация е много малка. Отново опитът ми говори, че колкото по-рано ги купиш билетите, ще спечелиш. Сигурно има изключения, но те са наистина изключения. Моето следене не е било само един месец, а много месеци... Успех!

Връзка към коментар

Условията ти са доста рестриктивни - тръгване от София, малък избор на дати и периода. Ако тръгването и връщането е от/до Рим има цени по 480 евро, ако е от Брюксел цената пада до 430 евро. Предполагам , че полетите които си избрала са с Търкиш, които могат да паднат при промоция и то не с много.

 

През www.momondo.de ----- https://de.travelgenio.com  цената е 633 евро, а през de.travel2be.com е 634 евро.

image.png.e8fdbab215d4a932a7158587b8079859.png

 

С катарците излиза цена от 464 евро, която също може да бъде наблюдавана. Техните промоции излизат по-често.

 www.momondo.de   -----  www.tripsta.de

image.png.f459a3e536f544f0964f3eb553c5fa5f.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Писано е във форума за Саудиа.

Авиокомпанията как да е, но летището е много зле и дълъг престой ще е изключително некомфортно преживяване. Сега, за 300 евро спестяване бих се прежалил (ако съм аз сам)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В интерес на истината , съпругът ми се върна от командировка там миналия месец и каза че летището в никакъв случай не би го определил като лошо. На фона на тълпата, хората по земята и мърсотията на Истанбулското летище, каза че си е много добре даже. Той е ползвал лодж ( не зная кой точно) но беше доволен от него.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Купих билети с Турските авиолинии. Оказа се, че отстъпката не е толкова голяма през посредници, но

все е нещо. Спирам да го мисля :)

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.