Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

Blue Air празнува 10 години от първия си полет! Искаме да благодарим на Вас, нашите пътници, защото през тези 10 години Вие избрахте да летите с  Blue Air! 
За тази годишнина ние Ви подготвихме 10 нови повода да изберете и да летите с Blue Air:
1.    Намаление от 10% на билети за Възрастни
2.    Намаление от 20% на билети за Деца 
3.    Намаление от 20% на билети за Деца 0-2 години (бебе)
4.    Намаление от 20% за чекиран багаж
5.    Намаление от  50% за Blue Bistro
6.    Намаление от  50% за преференциално място – допълнително място за краката
7.    Намаление от 100% за преференциално място, с изключение на допълнително място за краката
8.    Намаление от 20% за Непридружен Непълнолетен
9.    Намаление от 20% за домашни любимци в кабината или багажното 
10.    Намаление от 20% за велосипеди или друга спортна екипировка

Период на промоцията: Декември 12-14, 2014.
Период на пътуване: Декември 12, 2014 – Октомври 24, 2015.

Редактирано от volen00
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Днес е национален ден на Катар. По рози повод QatarAirways уж правят до 40% намаление на полети. Самоче аз, дебнейки всеки ден билетите им, не виждам никаква разлика в сравнение с ценире им от близо месец.

Връзка към коментар

Днес е национален ден на Катар. По рози повод QatarAirways уж правят до 40% намаление на полети. Самоче аз, дебнейки всеки ден билетите им, не виждам никаква разлика в сравнение с ценире им от близо месец.

И трябва за този ден да има намаления ли? Уж...вече е много условно.Би било добре ама ако имат добри записвания и натовареност що ще им трябва да си режат от печалбата :) Виж,за рождения ден на "шейха" може и да има!

Връзка към коментар

То си е до различни пазари, май промоцията е само за полети тръгващи от Доха. На българската страница не е обявено нищо още...

Връзка към коментар

Всъщност за моите дати/дестинации няма никаква разлика, а датите ми отговарят на усложията в промоцията. Може би защото ме интересува multi-city билет?


Иначе са добри новини за дирекният полет, като гледам колко е голям престоят в София, вероятно самолета ще лети и до другаде, т.е. ние ще сме като Букурещ до сега както бяха те.

Връзка към коментар

За мултисити има добри дати , комбинацията отиване Бали - връщане Банкок е много добра. Еър Азия дават добра цена винаги Бали - Банкок, обратното Банкок - Бали е двойна цена, не знам защо.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

http://www.turkishairlines.com/en-tr/corporate/offers/campaign/valentines-gift-from-miles-smiles-446

 

Св.Валентин с турските авиолинии.За тези които имат  Miles&Smiles.

 

Някой на срещата питаше за валентинската промоция на турците. Ето я, който му е присърце да действа :) Забелязвам обаче, че липсват азиатските дестинации...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Офертата ми изглежда страшно добра, чак мисля, че има нещо гнило.За жалост изпуснах работното време на турските авиолинии и ще питам вас.

Не съм Miles&Smiles member, има ли някакви по-специални изисквания, за да стана член или е както при другите авиокомпании?

Някой може ли да ми каже съвсем ориентировъчно колко ще струват 2 билета от Истанбул до Ню Йорк с всички такси?

Благодаря ви предварително!

Връзка към коментар

Някой на срещата питаше за валентинската промоция на турците. Ето я, който му е присърце да действа :) Забелязвам обаче, че липсват азиатските дестинации...

Азиатските са ги отчели с Близкия Изток...сакън някой да не се поразглези романтично в Югоизточна Азия...Ама не е така...отдолу има и :

*Tokyo, Beijing, Shanghai, Guangzhou, Hong Kong......

destinations in comfort cabin 599 EUR/Round trip

Офертата ми изглежда страшно добра, чак мисля, че има нещо гнило.За жалост изпуснах работното време на турските авиолинии и ще питам вас.

Не съм Miles&Smiles member, има ли някакви по-специални изисквания, за да стана член или е както при другите авиокомпании?

Някой може ли да ми каже съвсем ориентировъчно колко ще струват 2 билета от Истанбул до Ню Йорк с всички такси?

Благодаря ви предварително!

 

İSTANBUL AMERICA (New York, Chicago, Washington, Los Angeles , Houston, Boston, Montreal, Toronto, Sao Paulo, Buenos Aires) 399 EUR 1099 EUR

599 EUR

 

до Ню Йорк - 399 ЕUR -economy, 1099 EUR-business , 599 EUR- comfort....за таксите трябва да питаш.Иначе това е цената за 1 билет...2-рия при тази промоция е 1 EUR,но виж периодите на пътуване!

Връзка към коментар

Офертата ми изглежда страшно добра, чак мисля, че има нещо гнило.За жалост изпуснах работното време на турските авиолинии и ще питам вас.

Не съм Miles&Smiles member, има ли някакви по-специални изисквания, за да стана член или е както при другите авиокомпании?

Някой може ли да ми каже съвсем ориентировъчно колко ще струват 2 билета от Истанбул до Ню Йорк с всички такси?

Благодаря ви предварително!

 

Не, нищо специално няма в членството, безплатна регистрация. Звънкай и после да споделиш, предишни години хората се оплакваха от малко ограничено предлагане и доста бързо изчерпване на количествата.

 

Botko, това за Comfort кабината май се появи в последствие :)

Връзка към коментар

Служителите от офисите на авиокомапниите в България ще вършат по-голям общественополезен труд ако стоят на площада и продават кебапчета, отколкото да си клатят краката в офисите.Първо говорих с един мъж от офиса във Варна, който не беше чувал за тази промоция и който ми каза, цена от 900E за 2-ма, която според него е промоционална и много добра цена.После говорих със служителка от офиса в София, която също не знаеше за тази промоция, но се прави на много компетентна.И тя ми каза една цена от около 900Евро и аз й отговорих, че това няма как да е от промоцията за празника на влюбените, а тя ми отговори "за влюбени, за невлюбени това е цената" и през цялото време ми говореше на ти.След това ме пита от къде чета за тази промоция и ми каза, да запазя билетите през сайта, като смятам, че ще ми е по-изгодно.После ми каза да се обадя след Нова година, тогава по-можело да им "пуснат" информация от Турция.Ще се звъни на телефона в Турция, то се е видяло, но не ми е ясно от там дали ще могат да ми издадат билети, как ще стане плащането и т.н.

Редактирано от alex0001
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Служителите от офисите на авиокомапниите в България ще вършат по-голям общественополезен труд ако стоят на площада и продават кебапчета, отколкото да си клатят краката в офисите.Първо говорих с един мъж от офиса във Варна, който не беше чувал за тази промоция и който ми каза, цена от 900E за 2-ма, която според него е промоционална и много добра цена.После говорих със служителка от офиса в София, която също не знаеше за тази промоция, но се прави на много компетентна.И тя ми каза една цена от около 900Евро и аз й отговорих, че това няма как да е от промоцията за празника на влюбените, а тя ми отговори "за влюбени, за невлюбени това е цената" и през цялото време ми говореше на ти.След това ме пита от къде чета за тази промоция и ми каза, да запазя билетите през сайта, като смятам, че ще ми е по-изгодно.После ми каза да се обадя след Нова година, тогава по-можело да им "пуснат" информация от Турция.Ще се звъни на телефона в Турция, то се е видяло, но не ми е ясно от там дали ще могат да ми издадат билети, как ще стане плащането и т.н.

 

"За влюбени, за невлюбени, това е цената" :))) Уникум.

 

Звънни най-добре на турския колцентър и ще те оправят. Не би трябвало да има проблем с плащането, стига кредитната ти карта да е под ръка. Нали все пак им казваш за полети от Истанбул, важи само за тях, вероятно го знаеш, но все пак да попитам.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имайте предвид, че комуникацията с централата на Турците е голям зор. И по мое, и по обществено впечатление, трябва много късмет да попаднеш на читав оператор.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Май се отказвам от идеята си да ходя в Ню Йорк през зимата.Не ми е изобщо наложащо, цената ме изкуши.Първо си мислих, че цената за 2 билета ще е около 500 Евро, но май ще излезе доста повече.А и това, което написа macflan още повече ме разколеба.Още си спомням как дадох 70 лв. за телефонен разговор с италианците, защото тогава от офиса в София пак нищо не можеха да направят. (колко учудващо)

Все пак ако някой се възползва от промоцията, моля да сподели за цената и дестинацията.Ще следя темата с интерес! :)

Връзка към коментар

За телефонни разговори със всякакви държави ползвайте Skype или нещо подобно. Винаги е много по-евтино. Понякога не е добро качеството, но затваряш и пак.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не, нищо специално няма в членството, безплатна регистрация. Звънкай и после да споделиш, предишни години хората се оплакваха от малко ограничено предлагане и доста бързо изчерпване на количествата.

 

Botko, това за Comfort кабината май се появи в последствие :)

Да...в началото беше по постно!

Имайте предвид, че комуникацията с централата на Турците е голям зор. И по мое, и по обществено впечатление, трябва много късмет да попаднеш на читав оператор.

а да им пишеш мейл и да ти отговорят е ЧОК зор :) За Бг офиси нямам впечатление,но ако има подобна некомпетентност или отношение е редно да се използва сръбска етикеция ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Като гледам как ги солят на страницата им във фейса да ти кажа...явно много не им пука. :)

E те са Номер 1 в Европа сред авиокомпаниите...за няколко години се кичат с тези "медали".На турчин да му пука,като са му напомпали самочувствието че е баш...баш :) Имат оферти които не съм пуснал тук...Който лети до Балканските страни от Истанбул...вкл. и Грузия и градове в Армения,Русия и Украйна за 99 Евро двупосочен. Влезеш ли да резервираш най ниската цена излиза 123 Евро :)

 

http://www.turkishairlines.com/en-tr/flights-tickets/flights-destinations?departure=istanbul&continent=all&class=economy&arrivals=TIA-SJJ-SOF-ZAG-PRN-SKP-KIV-TGD-OTP-CND-BEG-LJU-GYD-KVD-NAJ-BUS-TBS-DNK-KBP-LWO-ODS-VAR

Редактирано от Botko
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Някой пусна във форума промоция на Cebu Pacific, с някои билети по 1 песо, ясно, че е свършила вече, но не откривам поста.

Исках да попитам някой абонирал ли се е за офертите на Cebu Pacific, защото аз не откривам как?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.