Прескочи до съдържание

Общи промоции и разпродажби


macf1an
Съобщението е добавено от macf1an

 

 

А ти, Магеланецо, погледна ли списъка с авиокомпании, преди да публикуваш офертата тук ?

 

 

 

 

Препоръчани мнения

От Хамбург до Пунта Кана (Дом. реп.) от 290 евро двупосочния през втората половина на март, както до Канкун (Мексико) от 260 евро двупосочния през втората половина на февруари:

 

https://www.tuifly.com/de/angebote?duration=7&origin=DE&destination=karibik_arkefly&carrier=X3&end=2015-05-04&sort=PriceAsc&AD=ZNX&zxuserid=726707&zanpid=1998386228940407809&exactc=166a8b978ae726442d7151e60e0329fd&exkeyword=726707

 

Хм, а до Хамбург?

Връзка към коментар

Не знам дали е супер оферта, предвид вчерашните :)

София-Ню Йорк - 392 евро

 

дати през април

 

Много се удължава през Мосвката, а и голям трасфер.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Gol Airlines със 15% отстъпка с промокод CARNA15

 

Това специално за бразилската агитка, ако още не е напазарувала вътрешните полети. Не важи за най-промоционалните им оферти, но за по-гъвкавите може да свърши работа. Важи до 18.02.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това е практика тук по време на празници да има намаления, Azul също имат 15% отстъпка с код AZUL15 до утре на обяд (края на карнавала). Даже съм изненадан, че няма нищо на ТАМ. Винаги има намаления по време на национални празници, деня на детето, деня на майката, Великден, какво ли не.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам колко е изгодно, предвид последните супер цени, но... :)

 

София-Хонг Конг-София с Turkish Airlines за 457 евро - дати през ноември -  Flugladen.de

В сайта на Turkish Airlines е 490 евро

 

Sofia-Hong Kong.png

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Приятели, тази тема е със затихващи функции. Нека пускаме промоциите в специалните теми за авиокомпаниите, където може също да проверите дали някой не е пуснал преди вас, за да не става дублиране :)

Връзка към коментар

Чудех се къде да попитам. Може ли да ми кажете дали цена на Луфтханза от 585 лв. за двама, през август, двупосочен за направлението София-Мюнхен е добра?

Редактирано от Bliss
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Aко още се намират мераклии за Бразилия KLM имат оферти от 343 евро с тръгване от Брюксел с доста дати до средата на юни.

Бразилия стана толкова достъпна . че няма накъде. Следя дестинацията от три години и такова чудо , като последните 7-8 месеца никога не е било  . То не бяха Alitalia , Iberia , KLM ... всеки иска да ви вози дотам за жълти стотинки   :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.