Прескочи до съдържание

разходка със слон на бали


Препоръчани мнения

Здравейте магеланци.Предстои ни пътуване до Денпасар.Платили сме нощувки във хотел Меркуре Бали.Бихте ли ми препоръчали някоя местна  туристическа агенция,която може да ни уреди това сафари със слонове!Приемаме всякакви идеи и препоръки за Бали!Благодаря Ви!

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 1 час, марчо каза:

Здравейте магеланци.Предстои ни пътуване до Денпасар.Платили сме нощувки във хотел Меркуре Бали.Бихте ли ми препоръчали някоя местна  туристическа агенция,която може да ни уреди това сафари със слонове!Приемаме всякакви идеи и препоръки за Бали!Благодаря Ви!

Туристически агенции има навсякъде. На място ще можете да сравните цените. Хотелът ви на Нуса Дуа ли е? Има много хубав бял плаж.

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Аз без да налагам мнението, само да ти дам една тема за размисъл. Погледни в интернет как се "тренират" слончетата за тези турове, пък току виж си се отказал. Мястото (лично мнение) на тези прекрасни животни е в дивата природа, а не под дупетата ни. Има интересни турове и места по света, на които може да се полюбувате на слонове (е, няма да може да им се джаскате отгоре, ама ще ги видите в естествена среда).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Сафари със слон не съм правила, но правих разходка със слон точно в Бали. Не го препоръчвам.

Освен че беше супер скъпо, не си заслужаваше по принцип. След като при разминаване с друг слон, видях че водачите насочват слоновете на къде да вървят с железни чукове, тотално се отвратих. Самите водачи крият от туристите чуковете под покривала. Не съм сигурна, но всички слонове бяха без бивни, та може и да им ги махат насилствено. По добре идете в зоопарка, купете от специално приготвената храна и я дайте на слончетата. Приятно занимание е.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.