Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте магеланци!! От няколко дни си направих регистрация и най-накрая реших да се представя - ! Казвам се  Ангелина и обичам да пътувам по света , да изследвам различните култури и обичаи, обичам слънцето и водата :) С приятели замисляме в началото на 2019г, и по-точно януари месец да посетим Бали. Един познат ми беше споменал преди време , че понякога някой от авиокомпаниите пускат самолетни билети без такси и гориво( той се сдоби с такива билети за Тайланд, на цена от 205е в дрете посоки), та в този8 ред на мисли , питането ми е дали някой от вас е попадал на подобни билети, защото много ни се иска и ние да попаднем на нещо такова за Бали :)

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 2 минути , Ангела каза:

Здравейте магеланци!! От няколко дни си направих регистрация и най-накрая реших да се представя - ! Казвам се  Ангелина и обичам да пътувам по света , да изследвам различните култури и обичаи, обичам слънцето и водата :) С приятели замисляме в началото на 2019г, и по-точно януари месец да посетим Бали. Един познат ми беше споменал преди време , че понякога някой от авиокомпаниите пускат самолетни билети без такси и гориво( той се сдоби с такива билети за Тайланд, на цена от 205е в дрете посоки), та в този8 ред на мисли , питането ми е дали някой от вас е попадал на подобни билети, защото много ни се иска и ние да попаднем на нещо такова за Бали :)

 

Добре дошла!

Случвало се е за 230-250 евро билет до Банкок или до КЛ. За Бали не съм чула някой да е намирал такава цена.

Когато се появи, някой пише във форума. Следете форума!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре дошла Ангела,

 

Дано посетиш много нови и интересени за теб места по света.

 

Относно Бали , посещавай редовно форума и ще се сдобиеш с много информация, която би била полезна за теб и останалите пътуващи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.