Прескочи до съдържание

София-Делхи-София


Препоръчани мнения

Здравейте, някой може ли да ме ориентира как да намеря евтини билети до Делхи и обратно в периода юли-септември, примерно. Ще съм благодарен за търсачки, предстоящи промоции, както и ориентировъчни цени - при намаления и без намаления. 

Връзка към коментар

За твоите дати:

https://www.kayak.de   прехвърля към  www.seat24.de и дава цена 457 евро, или с 37 евро по-малко от сайта на Катарците.

image.png.b1e35dd9e97f0b378585845d32a055d0.png

 

Ако си поиграеш с датите в промоцията както е споменал @Emil Chakalov цената пада още.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Emil Chakalov каза:

В момента катарците имат промоция София-Делхи-София -379евро за пътувания в периода 15.08.2018—31.03.2019г.

Нещо не успявам да се ориентирам. Подобни цени ми излизат само за полети от сорта на 48 часа? Трябва код ли да въведа за да ползвам промоцията?

Връзка към коментар
преди 9 минути , Salsam каза:

Нещо не успявам да се ориентирам. Подобни цени ми излизат само за полети от сорта на 48 часа? Трябва код ли да въведа за да ползвам промоцията?

https://www.kayak.de/flights/SOF-DEL/2018-08-11/2018-08-24?sort=bestflight_a

 

Кликни върху линка и после избери плащане през www.seat24.de

image.png.233c19ead9adcd492631fc0b901adb4d.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Дани Магелани каза:

В сайта, който ти посочих, на 17 май е обявена оферта 316 евро София-Делхи-София. От май до ноември. Все още е активна. Разиграй датите си.

Това , че офертата е активна не означава, че има към днешна дата има цена от 316 евро, но ако все пак намерите такава - моля споделете я. :)

Лично аз намерих между 424 и 457 евро за дати в август и публикувах тези, които са посочени по-горе от @Salsam

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 1 минута , Таньо каза:

Това , че офертата е активна не означава, че има към днешна дата има цена от 316 евро, но ако все пак намерите такава - моля споделете я. :)

Лично аз намерих между 424 и 457 евро за дати в август и публикувах тези, които са посочени по-горе от @Salsam

Така е. Въпросът беше за срещани ниски цени.

Не пречи да я провери за своите дати.

Връзка към коментар
преди 6 часа, Таньо каза:

За твоите дати:

https://www.kayak.de   прехвърля към  www.seat24.de и дава цена 457 евро, или с 37 евро по-малко от сайта на Катарците.

image.png.b1e35dd9e97f0b378585845d32a055d0.png

 

Ако си поиграеш с датите в промоцията както е споменал @Emil Chakalov цената пада още.

Това е цената за неговите дати - проверено и актуално към 11 часа днес.

преди 1 минута , Дани Магелани каза:

Така е. Въпросът беше за срещани ниски цени.

Не пречи да я провери за своите дати.

 

Връзка към коментар

Ето цена 385 евро за дати 31 юли - 13 август 2018 година в сайта им. Подобни цени излизат за още много дати в август и септември.

image.png.c2d55ce5fee488f99bd261baeec0581c.png

 

През kayak.de пада още.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Таньо каза:

Ето цена 385 евро за дати 31 юли - 13 август 2018 година в сайта им. Подобни цени излизат за още много дати в август и септември.

image.png.c2d55ce5fee488f99bd261baeec0581c.png

 

През kayak.de пада още.

През kayak падат до 350 евра, което ми е добре като цена. Много благодаря за помощта. Ще разцъкам и ще взема билети

Връзка към коментар
Преди 1 час, Таньо каза:

Ето цена 385 евро за дати 31 юли - 13 август 2018 година в сайта им. Подобни цени излизат за още много дати в август и септември.

image.png.c2d55ce5fee488f99bd261baeec0581c.png

 

През kayak.de пада още.

После обаче ме прехвърля към gotogate.co.uk,  не към този, който ти ми написа?

Връзка към коментар

Ползвай търсачката на www.urlaubspiraten.de, която се поддържа от kayak.de
Там търси полети и виж къде ще те прехвърли, но от два месеца по тази схема излизат  отстъпки от 23 до 37 евро на двупосочен билет на катарците.

 

 

 

преди 14 часа, Salsam каза:

После обаче ме прехвърля към gotogate.co.uk,  не към този, който ти ми написа?

 

Връзка към коментар

Привет отново.  От kayak ме прехвърля към сайт flugladen.de а от този сайт отстъпката е валидна само ако се плати с някаква платежна система, която не се поддържа от български банки. Другият вариант е Travelgenio където цената се вдига след като те препрати към него 🙂

спрях се на дати 29.9 - 12.10

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.