Прескочи до съдържание

Обществен транспорт в Нюрнберг, Германия


svetla_037

Препоръчани мнения

Здравейте! Не знам нито немски нито английски. На 65 г. съм, но пък с картите и интернет се справям. Ще пътувам до Нюрнберг, от където до Цвикао. Тъй като автобуса на Фликсбус тръгва за Цвикао от централна автогара или площад Вили Бранд, искам да съм сигурна, че метро U2 , тръгвайки от аерогара, ще ме закара до централна гара точно. Бихте ли споделили?

Връзка към коментар

 

преди 8 минути , svetla_037 каза:

Здравейте! Не знам нито немски нито английски. На 65 г. съм, но пък с картите и интернет се справям. Ще пътувам до Нюрнберг, от където до Цвикао. Тъй като автобуса на Фликсбус тръгва за Цвикао от централна автогара или площад Вили Бранд, искам да съм сигурна, че метро U2 , тръгвайки от аерогара, ще ме закара до централна гара точно. Бихте ли споделили?

Летището е началната станция на линията, така че оттам няма накъде другаде да отиде метрото, освен през централна гара (Hauptbahnhof), която се пада на осем спирки от летището.

Връзка към коментар

Благодаря за бързите отговори. Макар и да не знам езика, служа си с преводач и думите ги преведох преди да задам въпроса. Но едно е на теория, друго когато отида там. Затова исках консултация тук. Дълго търсих карта на целия обществен транспорт и намерих. А с метрото смятам, че е най-лесно. Още веднъж благодаря.

  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.