Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Не. S-Bahn-ът пътува между 45 минути и час от летището до ХБФ и е на всеки 10-15 минути.  Това означава поне 2 часа само в път. И ако държите да сте 2 часа преди полет на летището, остава максимум 1/2 час за разходка в центъра...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Някой знае ли дали на летището в Мюнхен има USB портове за зареждане на айфони (такива каквито има на летището в София)? 

Моят адаптер на кабела е за 110 волта. Не искам да давам 9 евро за адаптер, който дори не знам дали ще стане.

 

П.С. Намерих между седалките на един от гейтовете 🙂

Редактирано от Травеолани
Връзка към коментар
преди 16 минути , Травеолани каза:

Някой знае ли дали на летището в Мюнхен има USB портове за зареждане на айфони (такива каквито има на летището в София)? 

Моят адаптер на кабела е за 110 волта. Не искам да давам 9 евро за адаптер, който дори не знам дали ще стане.

 

П.С. Намерих между седалките на един от гейтовете 🙂

Виж си адаптера дали работи на 110 и 220 волта, би трябвало. Ако не работи на 220, ще ти трябва трансформатор, което не е лесно за намиране

Ако имаш предвид формата на крачетата по американския стандарт, те нямат пряка връзка с напрежението.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@neuromancer благодаря ти. Аз намерих между седалките на един гейт такива USB портове, които търсех. Сега зареждам само с кабела, без приставката, която се пъха в контакта.

Връзка към коментар

Виж си самия адаптер дали пише 100-240V, т.е. дали ще можеш да го ползваш и като излезеш от летището. Иначе мисля, че ги продаваха (поне тук в Бразилия) със двата вида крачета, просто се сменя една част. И работи на двата волтажа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 20 минути , neuromancer каза:

Виж си самия адаптер дали пише 100-240V, т.е. дали ще можеш да го ползваш и като излезеш от летището. Иначе мисля, че ги продаваха (поне тук в Бразилия) със двата вида крачета, просто се сменя една част. И работи на двата волтажа.

Да, работи и на двата волтажа, но няма как да сменя крачетата. Аз отивам към Ванкувър, така че няма да са ми е нужен след летището. Иначе докато бях в България използвах адаптера на нашите или компютър. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.