Прескочи до съдържание

Сбирка Варна


Евгени Димитров

Препоръчани мнения

Евгени Димитров

Здравейте! Нямало е скоро такава във Варна, та реших да видя колко мераклии има. Ако има достатъчно, може да организираме нещо за събота (02.06). Давайте да се преброим! 

 

Обновявам списъка:

Евгени

Tani

Mimka+1

Rositsa88 и Калоян

Звезди+1

Станахме 8, чакаме и други! 

Редактирано от Mary
Обновяване на списъка
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Евгени Димитров каза:

Хайде, не се притеснявайте, няма да изпием бюджета за следващото пътуване. 😉 Пържена рибка, биричка и по някое друго узо преди това.

Може, да!

Връзка към коментар

Време е поне морския сезон за сбирки да го започнете. 

Къде изчезнаха тия варненски чеда...? Хайдеее...

Аз за съжаление, чак след 15-ти ще съм в района, но пък ви подкрепям срещата с две ръце! 🙂

Евгени, направо посочвай някое място и записвай бройката.  

Връзка към коментар

Закотвена съм в София това лято. Евгени, когато съм във Варна и правя организация, направо им звъня по телефона, че не всички виждат темите за сбирки. Поздрави на морето! 🙂

Връзка към коментар
Евгени Димитров

Евгени

Tani

Mimka +1

Засега само 4-ма, ще изчакам и днес да видим дали ще се присъедини още някой. Ако не, ще отложим сбирката за края на другата седмица.

Връзка към коментар
Евгени Димитров
Публикувано: (редактирано)
преди 4 часа, Емика каза:

Аз съм на 4ти в този хубав град. Да използвам за въпросче:  къде има някое бойно кръчме с рибка ( без капитан кук) ?

Аз не съм бил лятото във Варна от 6 години и не съм човек, който ще ти изреди кръчмите. Общо взето където ме заведат приятели. Сега на морска гара са отворили “Старият чинар”. За мен имат най-доброто обслужване и храна. Имат сафрид, ципура и други рибоци. Ако ви се яде мръвка, горещо препоръчвам дърварска пържола, свинския джолан и наденица от дивеч. Ако подкарате по плажната алея, ще намерите доста места за рибка. Сядахме на Ел Капан онзи ден, кухнята е добре, ама обслужването не беше. Има една култова кръчма - Норд (плажна алея) от едно време, малко я обновиха, не е притенциозно място. Тя е точно за пържена риба, картофи и бира. 

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Евгени Димитров
преди 11 часа, Tedy каза:

Закотвена съм в София това лято. Евгени, когато съм във Варна и правя организация, направо им звъня по телефона, че не всички виждат темите за сбирки. Поздрави на морето! 🙂

Теди, нямам телефони. Не съм ходил по сбирки (то е нямало във Варна) и контакта с магеланското общество е само от форума. 

Връзка към коментар

За прясна риба "Евъргрийн" Острова под Аспарухов мост. С кола или такси.

"Терасата" в Морската е по-луксозно, но е добра храната. И БМ, Немо на Траката.

И аз пристигам към Варна около 17.06. и пропускам тези срещи. Ако лятото се организира нещо, съм насреща.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Евгени Димитров
Публикувано: (редактирано)

Браво, браво, така ви харесвам. Обновявам списъка:

Евгени

Tani

Mimka+1

Rositsa88 и Калоян

Звезди+1

Станахме 8, чакаме и други! 

Ще се преброим до събота сутринта и ще запазя заведение. 

Роси, очаквах включване от теб!

Редактирано от Евгени Димитров
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Евгени Димитров
Публикувано: (редактирано)

Часът ще е някъде към 19, мястото още не е уточнено, защото не знам колко души ще сме точно за да запазя маса. Допълнително ще пиша. Аз си мислих за Старият чинар на Морска гара, или Хепи пак там. 

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте на всички от Варна. И аз се присъединявам, ще се радвам да се запознаем и ще бъда плюс едно. Ако резервацията ще се прави на Чинара, нека е на втория етаж за да можем да си чуваме приказката, долу става лудница с жива музика :).

П.П. Няма места на Чинарите и ми се струва, че ще бъде трудна задачата с резервацията.

Редактирано от kaka reni
Промяна
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Евгени Димитров
Публикувано: (редактирано)

Добре, станахме 10 човека. Ако няма място на “Чинара” на Морска гара, ще прибегнем до другия на ул. Братя Миладинови. Утре до обед ще се обадя да запазя маса. Малко още ще изчакам някой да се включи. Може да запазя и Хепи на Морска гара. Ако вие имате предложение, давайте! Може и БМ залива, там е по-тихо и със сигурност ще се чуваме. Ако и вие имате предложения, казвайте! Гивкави сме, като магеланец на промоция в последния момент 😉

Редактирано от Евгени Димитров
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Евгени Димитров
Публикувано: (редактирано)
преди 1 час, kaka reni каза:

Здравейте на всички от Варна. И аз се присъединявам, ще се радвам да се запознаем и ще бъда плюс едно. 

Т.е. ще сте двама? Ако е така, ставаме 11! 

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.