Прескочи до съдържание

Новобранец


Препоръчани мнения

любима дестинация: Шри Ланка

цял живот ще се връщам в: Лондон

не ме впечатли: Малта

изненадах се от себе си в: Родопите

любим град: Барселона

искам да посетя: Перу

предизвикателство: пътешествие с яхта

не съм пътувала: на стоп

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Благодаря за посрещането, ще се постарая да разчупя постепенно лексиконното ми представяне.

но нейм, какво е твоето предложение като време и маршрут за новаци с тенденция към повръщане без задръжки?

Връзка към коментар

но нейм, какво е твоето предложение като време и маршрут за новаци с тенденция към повръщане без задръжки?

:lol: Да ти кажа и аз го имам тоя проблем, но май си зависи от плавателното средство и настроенията на морето, разбира се. При мен поне с ферибот, корабче и всякакъв вид лодки (ако аз ги управлявам) нямаше проблем, но една моторна лодчица ми взе здравето ;) Ако проблема при теб е постоянен, има доста добри хапчета.

 

А да, добре дошла :)

Връзка към коментар

но нейм, какво е твоето предложение като време и маршрут за новаци с тенденция към повръщане без задръжки?

Ходили сме лятото из островите в Йонийско море. Нашият луд приятел-капитан, си плава нагоре-надолу и из Егейско море, но на мен не ми харесва. Егейско море е по-диво, докато Йонийско е затворено и макар да е ужасно дълбоко, си е доста спокойно и подходящо за яхтен туризъм; островчетата (обитаеми или не) са близо едно до друго, т.e. нямаш усещането, че си в открито море, има голямо разнообразие от заливчета и необитаеми плажове, като скочиш във водата всякакви рибки те наобикалят - децата пощуряваха от кеф...

Яхта се наема според броя на мераклиите, като и децата се броят за хора - за всеки отделно легло, имаше няколко бани и тоалетни, много яка кухня, хладилник, печка - клатещи се, хол с огромна маса...

 

При нас повръщащи не е имало, но както каза Елена, има си хапчета за тази работа.

 

Чакаме капитанът да организира круиз из йонийските острови и пак отиваме.  Готина екскурзия се получава, но да не е повече от 7-8 нощувки.

Сега като се замисля, гръцките острови са подходящи за такава ваканция, иначе с една яхта къде да обикаляш?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.