Прескочи до съдържание

София-Барселона


FlyMeToTheMoon

Препоръчани мнения

Та... търся билет София-Барселона-София... Честно казано, търсенето ми е малко напосоки :blush:  Нямам конкретни дати, но някъде през февруари за 3-4 дни. Мога да пътувам само с ръчен багаж. В Wizz ми излиза 200 лв. двупосочно, та се чудя дали ще мога да намеря нещо още по-евтино...

Връзка към коментар

Барселона рядко пада до супер ниски нива, така че мисля, че това е що годе не лоша цена. Гледам, че 1-4 февруари е 180лв и то без Discount Club, аз лично бих купил сега на тая цена. Теорията да изпадне нещо по-евтино е почти нулева, само ако Уиз си свалят цените, принципно не е тупнал тъпана да купуваш от сега за началото на февруари, но просто цената ми се струва добра. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На БГеър има промоция за Барселона. 

Летете до Барселона на атрактивни цени!
Цена за еднопосочен билет: € 70
Цена за двупосочен билет: € 140

Испанско слънце през зимата!

Летете до Барселона на атрактивни цени от 70 евро!

 

Закупете билет от 15-ти до 29-ти октомври и пътувайте до/от Барселона на по-ниски цени.

  • Период на продажба от 15.10.2013 г. до 29.10.2013 г.
  • Период на пътуване до 29.03.2014 г.

Цени с тръгване от Барселона:

  • от 71 евро за еднопосочен билет
  • от 141 евро за двупосочен билет

www.air.bg

Връзка към коментар

Ами ако ти се рискува може и да изчакаш. Особено ако нямаш против да прекачваш в Милано например на 2 отделни билета или нещо такова...това би могло да ти е някаква евентуална застраховка срещу покачване на цената. Ама не се знае, знае ли се :)

Връзка към коментар

Благодаря на всички. Цената наистина е ок за мен, но като се сетя, че съм летяла за 70 лв. и винаги ми се иска да изпадне отново нещо такова :blush:

70 лв. двупосочен до Барселона от София?  :blink:

Следя цените на Уиз откакто откриха тази линия, и най-ниското, което съм виждал за тези близо 5 години, е било 90-100 лева само с ръчен багаж, с всички други такси включени, и БЕЗ дискаунт клуб.

Кога е било това 70 лева, и за директен с Уиз ли става въпрос?

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.