Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Аи има и директна фериботна линия Рига-Стокхолм, като през по-голямата част на годината цените на каютите са съвсем прилични, така че варианти има и за по-кратко от едноседмично нискотарифно пътешествие в Балтика.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някой може ли да ме светне, как да получа фактура, бележка, нещо.... на база на което да възстановят парите за билета. Казали са им бордна карта - но на нея не пише на каква цена е купен билета.

 

Връзка към коментар
преди 4 часа, MARTiNSHO каза:

Пускат Пафос (май така се пише в турски Кипър).

Пафос е в гръцката част на Кипър. 

Eдинствените 2 летища в турската част.. тоест в Северен Кипър са в Лефкоша (Никозия, северната част на града) и Газимауса (Фамагуста). Има  и военно в Гирне (Кирения)..


Виждам, че от София до Пафос полетите са вечерни, кацат там в 22.05

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 9/22/2017 в 21:22, EliDion каза:

Някой може ли да ме светне, как да получа фактура, бележка, нещо.... на база на което да възстановят парите за билета. Казали са им бордна карта - но на нея не пише на каква цена е купен билета.

 

Извлечение от дебитната карта не върши ли работа?

Връзка към коментар

Нарастват опасенията за още отменени полети при Ryanair

Представители на служителите обмислят следващи действия, а според Die Welt вероятно ще се стигне до пълна конфронтация с мениджмънта

http://www.investor.bg/evropa/334/a/narastvat-opaseniiata-za-oshte-otmeneni-poleti-pri-ryanair--247187/

  • Шок 2
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

You hate Ryanair – but you will fly it again. 

 

https://www.theguardian.com/money/blog/2017/sep/23/hate-ryanair-flights-fiasco-low-prices

 

Това е истината. И тук (форумът) е така.  Макар че в момента кампанията в UK срещу тях е жестока. Не всички имат добри застраховки, а билетът често е най-евтината част от едно пътуване вече...

 

Интересно е това за наемането на пилотите като самоосигуряващи се лица. Никога не съм предполагала, че е възможно за авиокомпании, но явно греша. Иначе ми става леко смешно, когато се говори как о'Лиъри ще се махне от UK заради същото трудово законодателство - защото е най-тежко. Няма по-тежко - за работодателите - от това на Франция. Затова и сега са тези протести там - заради проектираните промени от Макрон. Отплеснах се, извинете :) 

 

Аз имам един полет с Ryan, на 23 декември, от Хамбург. Искрено се надявам да не правят самоубийствени канселирания по празници. Иначе много сериозно си преразглеждам отношението, защото за мен най-важното на един доставчик е неговата надеждност.

 

 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Аз не ги мразя, напротив :) Дори с последната излагация не мога да спра да им бъда фен. А и преди броени дни ме превозиха 2 пъти, абсолютно навреме, за разлика от Norwegian - 6 часа закъснение и драми. Ryan са си Ryan и ще се реваншират съвсем скоро.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 20 минути , edbloom каза:

Аз не ги мразя, напротив :) Дори с последната излагация не мога да спра да им бъда фен. А и преди броени дни ме превозиха 2 пъти, абсолютно навреме, за разлика от Norwegian - 6 часа закъснение и драми. Ryan са си Ryan и ще се реваншират съвсем скоро.

Преди няколко дни писах, че за да излязат от тази ситуация едното възможно решение е масирана атака на полети с ниски цени. Публикувах в петък оферти за цяла Европа на цени от 9 евро, а днес експанзията продължава:

AROUND EUROPE: Frankfurt, Germany visiting 8 cities for only €82 roundtrip


DEPART:
Frankfurt, Germany

ARRIVE:
Lisbon/Porto, Portugal
Sao Miguel, Azores
Paris, France
Milan/Rome, Italy
Cagliari, Sardinia
London, UK

RETURN:
Frankfurt, Germany

DATES:
Availability from November to December 2017

Example dates:
14th Nov – 1st Dec

fraeurope82-1024x587.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , tch каза:

Просто базата им във Франкфурт е съвсем прясна и за това излизат с такива оферти, борба за дял от немския пазар.

В последните три-четири дни за цяла Европа има такива цени. Не е изолиран случай, но да - напълно логично би било.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 23.09.2017 г. в 20:13, randi каза:

Sofia - Treviso е блокиран за продажби след 09.04.18 г. Надявам се да не спрат полетите.

Напасват часовете. До дни ще  може да се резервира.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не само да закусите, да обядвате и попътна храна да вземете.

 

FR6015 Дъблин  06:30 Очакван 15:00

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Имам казус, който сигурно сте дъвкали много пъти, но нямам време да ровя.

Летя утре сутрин само с ръчен багаж и чак сега, като се чекирах онлайн, видях съобщението, че качват на борда само първите 90 куфара.

Питането ми е, какво става ако не съм сред първите 90? Ще ме накарат да го чекирам ли?

И дали мога на летището да си платя приорити бординг, за да е сигурно, че ще ми качат куфара?

Връзка към коментар
преди 7 минути , FlyMeToTheMoon каза:

И дали мога на летището да си платя приорити бординг, за да е сигурно, че ще ми качат куфара?

€6.00 по официалния ценоразпис

Връзка към коментар
преди 20 минути , FlyMeToTheMoon каза:

И дали мога на летището да си платя приорити бординг, за да е сигурно, че ще ми качат куфара?

Аз не бих разчитал на летището да платя приорити, защото ако вече са пуснали 90 куфара няма да се качват и да свалят куфари от самолета заради теб.

Връзка към коментар
преди 3 минути , FlyMeToTheMoon каза:

В момента през сайта нямам опция да го добавя.

 

Сигурно ли е? FLIGHT EXTRAS в ляво трябва да ти отваря опции за купуване на приорити, места, багаж...

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • jul
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.