Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 4 минути , funny каза:

Опитвам се да намеря списъка с анулираните полети, но прехвъляйки страниците набързо - скоро ще стигна и до него :)

Ето го списъка: https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/fr-prod-static-pdf/Suspended+Winter+Services+2017.pdf

 

Ето и страничката с често задавани въпроси: https://www.ryanair.com/gb/en/useful-info/travel-info/winter-schedule-changes

 

Някой, ако желае може да напише един резюмиран пост за канселираните полети ще го закача най-отгоре. 

Редактирано от Георги
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги каза:

- Отписваме Уиз заради овърбукинга

- Отписваме Раян заради отменените полети

- Отписваме България Ер заради хронично нередовно разписание

- Отписваме Луфтханза заради стачките

- Отписваме Ер Франс заради същото

- Ер Берлин и Алиталия сами се отписаха

 

То не остана с кой да се лети, бре...

Напротив - Qatar Airways са железни (или поне засега) :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 8 минути , Георги Матеев каза:

Напротив - Qatar Airways са железни (или поне засега) :)

Както са железни ще ги надушат циганите и да видиш. "Отново изчезнали самолети на Балканите...къде отиват?"

Връзка към коментар
преди 12 минути , Георги Матеев каза:

Напротив - Qatar Airways са железни (или поне засега) :)

Ааааа твоето мнение не се брои, ти си пристрастен, щото все те слагат в първа класа :D

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 55 минути , searus каза:

Това с детето може би не си разбрал, пътуващите с деца са задължени да купуват място, докато ти ако летиш без дете, не си длъжен да го правиш и системата ще ти даде такова автоматично. Това с промяната на условията и как съм се съгласила с тях изобщо няма какво да коментирам... 

Oт кога е това правило? 

Връзка към коментар
преди 7 минути , Rainy каза:

Най-странното е, че вече близо година взимат такса, която не е законна. Не може да обявиш крайна цена от X евро и след това да се окаже, че има допълнителна такса, която няма как да я заобиколиш. Сега тази такса е само 4 евро, но утре без проблем може да стане и 40 евро.

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Mary каза:

Разбирам, че се радвате на ваучерите, ама ... нямахте ли планове за тези пътувания?

Ако на мен ми провалят пътуване никакви 40-80 евро не могат да ме зарадват...

Докъде стигнах - да се радвам, че нямам самолетни билети. :lol:

Аз май съм от най-"прецаканите" - при 8 предстоящи полета с Ryan нямам нито един отменен... Тц тц тц, каква лоша авиокомпания, дайте си ми ваучерите пък :vinsent:

  • Харесвам 6
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 6 минути , Георги Матеев каза:

Аз май съм от най-"прецаканите" - при 8 предстоящи полета с Ryan нямам нито един отменен... Тц тц тц, каква лоша авиокомпания, дайте си ми ваучерите пък :vinsent:

Да ти кажа и аз започвам така да мисля.С ваучерите за 40 - 80евро за полети масово купувани за под 10евро,възвращаемостта спрямо инвестицията е по- добра отколкото при биткойна:)

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 5 минути , Георги Матеев каза:

Аз май съм от най-"прецаканите" - при 8 предстоящи полета с Ryan нямам нито един отменен... Тц тц тц, каква лоша авиокомпания, дайте си ми ваучерите пък :vinsent:

Едва ли повече от мен. В едната посока са отменени, в другата - не . И нямам още ваучери.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Мари Николова каза:

Да ти кажа и аз започвам така да мисля.С ваучерите за 40 - 80евро за полети масово купувани за под 10евро,възвращаемостта спрямо инвестицията е по- добра отколкото при биткойна:)

Целете се по-високо! Аз от утре почвам да стискам палци да ми отменят полета до Лондон след две седмици, че да гепя 400 евро за 20 платени :D

Иначе и аз за сега оцелявам, от 5 полета нито един отменен.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
В момента, Topfly каза:

Свиркай си и си пей One way ticket ;)

 

 

Мерси за поздрава! Но не ми е до песен! Чудя се какво да правя! Има ли някой неполучил ваучери или аз съм единствена?

Връзка към коментар
преди 2 минути , Dani Magelan каза:

Мерси за поздрава! Но не ми е до песен! Чудя се какво да правя! Има ли някой неполучил ваучери или аз съм единствена?

Логично е да можеш да получиш право да отмениш и другия полет като получиш два ваучера.

Връзка към коментар

Дани, твоите полети в граничния период ли са? Т.е. отиването го имаш, а връщането вече е отменено? Защото след ноември би трябвало да са отменени и в двете посоки. 

Връзка към коментар
преди 2 минути , Георги каза:

Дани, твоите полети в граничния период ли са? Т.е. отиването го имаш, а връщането вече е отменено? Защото след ноември би трябвало да са отменени и в двете посоки. 

От 1 до 15 декември са.

Връзка към коментар
преди 28 минути , Dani Magelan каза:

Мерси за поздрава! Но не ми е до песен! Чудя се какво да правя! Има ли някой неполучил ваучери или аз съм единствена?

В сайта на Ryan прочетох, че ако не получиш имейл с ваучер трябва да се свържеш с тях.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Dreamm каза:

В сайта на Ryan прочетох, че ако не получиш имейл с ваучер трябва да се свържеш с тях.

Мерси! Така и ще направя.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Аз имам билет Меминген-София на 27 октомври, като си го бях закупил преди месеци. Проблемът обаче е, че няма да пътувам. Какво мога да направя? Има ли начин да си взема парите обратно?

Връзка към коментар
На 09/27/2017 в 13:53, Фичо каза:

Последните дни по българските медии върви доста активна рекламна кампания на Ryan, в която между другото се гооври за билети по 7.99€. 

Гледах и онзи и ден, и вчера, и днес - най-евтино има до Шарлероа 8.99€ , има Берлин 9.99€, до вчера поне имаше още доста дестинации по 9.99€, които обаче днес са отшумяли ...
Та се сещам за сравнение с Wizz, които доста сме ги "хранили" във форума - в интерес на истината, когато те бяха обявили цени по 2.99€,  действително си ги имаше, аз самият съм купувал поне 7-8 билета на такива цени. 
Въобще Ryan много яко се оляха са тая последната история ...

 

Сега гледам цени по 7,99 евро до Лондон и Брюксел

Screenshot_2017-09-28-18-43-02-737_org.mozilla.firefox.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 14 минути , emil__ каза:

Здравейте! Аз имам билет Меминген-София на 27 октомври, като си го бях закупил преди месеци. Проблемът обаче е, че няма да пътувам. Какво мога да направя? Има ли начин да си взема парите обратно?

 

Не, защото полетът ти не е отменен. Проблемът, че си дал пари на вятъра си е лично твой (и аз го правя редовно :biggrin:)

Връзка към коментар
преди 37 минути , dimitrov6 каза:

Сега гледам цени по 7,99 евро до Лондон и Брюксел

Screenshot_2017-09-28-18-43-02-737_org.mozilla.firefox.png

Да, видях, че са се появили :)

преди 30 минути , Topfly каза:

20 new pilots at our Dublin Office, the latest pilots to join Ryanair

22007852_1666661310031689_63272374437662

Това ли е онова, което наричат "кризисен ПиАр"?  ;)

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.