Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 20 часа, П.Кръстев каза:

Как стои въпросът с паркирането около летище Бургас? :)

http://www.bourgas-airport.com/GettingAround/Parking/tabid/288/language/bg-BG

На сайта има раздел цени.

 

Clipboard01.jpg

Редактирано от tonica
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Не видях да е коментирано досега, но току-що забелязах, че на ryanair.com са се появили полети до Единбург. Стартират от 28 октомври и са всяка сряда и неделя. Прекрасна дестинация :)

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Георги Матеев каза:

Не видях да е коментирано досега, но току-що забелязах, че на ryanair.com са се появили полети до Единбург. Стартират от 28 октомври и са всяка сряда и неделя. Прекрасна дестинация :)

Преместиха линията от Глазгоу.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Досега не съм летял с Райън до Мадрид и не съм запознат с цените до Испания.

За края на Септември ми трябва билет - цените сега са 200 лв отиване - връщане.

Дали да чакам по - добра оферта според вас или това за Мадрид в края на Септември е ок и да го купувам ?

Благодаря !

Връзка към коментар
преди 1 час, vbkirilov каза:

Досега не съм летял с Райън до Мадрид и не съм запознат с цените до Испания.

За края на Септември ми трябва билет - цените сега са 200 лв отиване - връщане.

Дали да чакам по - добра оферта според вас или това за Мадрид в края на Септември е ок и да го купувам ?

Благодаря !

Миналата година година на 29 март съм купувал билети SOF - MAD за 24.09. - 02.10. за 60 евро в удобни часове за пътуване и без ползване сайтове за отстъпки.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, vbkirilov каза:

Досега не съм летял с Райън до Мадрид и не съм запознат с цените до Испания.

За края на Септември ми трябва билет - цените сега са 200 лв отиване - връщане.

Дали да чакам по - добра оферта според вас или това за Мадрид в края на Септември е ок и да го купувам ?

Благодаря !

Никой от форума няма да се ангажира с прогноза, затова погледни тук и сам си прецени.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, vbkirilov каза:

Досега не съм летял с Райън до Мадрид и не съм запознат с цените до Испания.

За края на Септември ми трябва билет - цените сега са 200 лв отиване - връщане.

Дали да чакам по - добра оферта според вас или това за Мадрид в края на Септември е ок и да го купувам ?

Благодаря !

Само да кажа, че миналата година на 11.09. летяхме Мадрид -София.  Без багаж с дискаунт клуб цената е била 24 евро (сега погледнах в акаунта си в Wizzair)

 

Но това не е прогноза и аз не бих могъл да дам съвет дали да изчакаш или да купуваш.

Аз съм такъв калитко, че когато съм изчаквал да паднат цените съм се прецаквал, но и когато съм решавал да купувам ... пак съм се прецаквал... :) 

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 1 минута , ven62 каза:

Само да кажа, че миналата година на 11.09. летяхме Мадрид -София.  Без багаж с дискаунт клуб цената е била 24 евро (сега погледнах в акаунта си в Wizzair)

 

Но това не е прогноза и аз не бих могъл да дам съвет дали да изчакаш или да купуваш.

Аз съм такъв калитко, че когато съм изчаквал да паднат цените съм се прецаквал, но и когато съм решавал да купувам ... пак съм се прецаквал... :) 

Благодаря ти.

Явно е имало и на по - ниски цени. Ще изчакам малко и следя и Райън и Уиз и без това датите ми не са фиксирани .

Ако не изкочи нещо интересно до 1 - 2 месеца резервирам каквото има на най - добра цена за дадения момент .

Връзка към коментар
преди 8 минути , vbkirilov каза:

Благодаря ти.

Явно е имало и на по - ниски цени. Ще изчакам малко и следя и Райън и Уиз и без това датите ми не са фиксирани .

Ако не изкочи нещо интересно до 1 - 2 месеца резервирам каквото има на най - добра цена за дадения момент .

Само да допълня - Билетите съм ги бил купил на 19 май.

Сега, докато пиша, Wizz нямаха ли "рожден ден" тогава?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Petkan каза:

Никой от форума няма да се ангажира с прогноза, затова погледни тук и сам си прецени.

Някой тествал ли е този сайт? В смисъл вероятността каквато я дава оказвала ли се е вярна? Пробвах го за полет, който ми трябва на 1 октомври и пише, че има 95%  вероятност цената да падне.

 

А на Ryan кога е рождения ден :biggrin:

Връзка към коментар
преди 10 минути , adriano1 каза:

Забравил съм колко дни преди полета можеше да се разпечатва бордната карта, 1 седмица ли?

5ac3ecb659965_Screenshot-04_04_2018.0_04_36.png.b33247509a858719f0013cb639cd3ea3.png

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

http://www.aviation24.be/airlines/ryanair/ryanair-welcomes-paris-commercial-court-ruling-against-screenscrapers/

 

Райънеър са осъдили нашите любимци от Lastminute, задето им продават билетите нарушавайки им модела директно с клиента.

Обвиняват ги, че не информират после клиентите си за промени и чекиране и хората си изпускали полетите.

Дано издържат LastMinute на глобите и продължат да ги предлагат :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , vinidj каза:

http://www.aviation24.be/airlines/ryanair/ryanair-welcomes-paris-commercial-court-ruling-against-screenscrapers/

 

Райънеър са осъдили нашите любимци от Lastminute, задето им продават билетите нарушавайки им модела директно с клиента.

Обвиняват ги, че не информират после клиентите си за промени и чекиране и хората си изпускали полетите.

Дано издържат LastMinute на глобите и продължат да ги предлагат :)

Ами дано и да почнат да уведомяват клиентите за промени тогава :) 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, dimitrov6 каза:

Полета ми от Бургас до Краков трябваше да излети в 20:05,но дават закъснение и нов час 22:00.Може с 5 минути да успеят,иначе обезщетение за 2 часа закъснение.

Над 3 часа е за обезщетение, на 2рия трябва да ви дадат храна и вода

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
преди 19 минути , dimitrov6 каза:

Чета ,че до 1500 км е 2 часа или повече

https://pravatami.bg/15289

Парично обезщетение може да се търси, ако полетът кацне с поне 3 часа по-късно от обявеното разписание. В твоя случай, ако действително станат 2 часа, би следвало да ви дадат храна и вода, както е отбелязал Боби.

 

По такива въпроси най-добре се консултирай с официалните страници на съответните европейски институции.

Редактирано от yordanov
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.