Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 1 час, dimitrov6 каза:

Полета ми от Бургас до Краков трябваше да излети в 20:05,но дават закъснение и нов час 22:00.Може с 5 минути да успеят,иначе обезщетение за 2 часа закъснение.

Айде, че аз чакам обратния от Краков до Бургас за един приятел :D До 3 часа може да си купуваш хапване и пийване в разумните граници и после ще ти възстановят 10-20Евро.

След това вече има обезщетения.

Редактирано от vinidj
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, cybersimo каза:

Обезщетението е за времето на кацане, а не на излитане ако не се лъжа. Самолета може да навакса част от закъснението

Мдааа, така е. Веднъж една др.компания Варна-София навакса 3-те часа с 9 минути преднина. След това 1 месец ми пищеше едното ухо:biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моля за съвет. През м. Май трябва да пътувам от  Дъблин до София. Тъй като Раян доста са вдигнали цените на директните полети видях, че с прекачване Дъблин - Брюксел и след това Брюксел - София ще ми е доста по-евтино. Проблемът е, че за трансфер от единия полет до другия имам само един час и се чудя дали ще успея и най-вече ме притеснява да не закъснее нещо полета от Дъблин до Брюксел и да изпусна този за София. Има ли начин, при който купувайки двата билета от Раян да е видно, че след единия техен полет ще гоня другия техен полет ... т.е. двата полета да са ми на един билет? И дали Раян по някакъв начин ще ми гарантират връзката между двата полета?

Връзка към коментар

т.е. двата полета да са ми на един билет? И дали Раян по някакъв начин ще ми гарантират връзката между двата полета?

 

Няма как да се издадат на 1 билет, Раян не предлагат свързани полети, а само от точка А до точка Б, затова и не гарантират че ще се осъществи такава връзка. Те имат ангажимент да Ви закарат от Дъблин до Брюксел и не отчитат, че имате и друг билет пак с тях. Би могло да се рискува, ако времето за прекачване е по-дълго, но 1 час е крайно недостатъчен.

Редактирано от Romana
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сайта на Райън нещо се е*ава. В профила ми няма никаква резервация, добавям, и след това пак не я виждам.

Надписа " Нямате предстоящи пътувания" си е като залепен. А в близките дни ми предстои такова, направо съм тръпна, че няма да успея да се чекирам.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Радика каза:

Сайта на Райън нещо се е*ава. В профила ми няма никаква резервация, добавям, и след това пак не я виждам.

Надписа " Нямате предстоящи пътувания" си е като залепен. А в близките дни ми предстои такова, направо съм тръпна, че няма да успея да се чекирам.

Вчера и аз бях така,техен служител през чата ми помогна. Изтеглих си приложението и от там направих резервацията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз първо към чата се ориентирах, но и той не работи.
Благодаря! Ще изтегля приложението и от там ще пробвам.

Редактирано от Радика
Връзка към коментар
преди 1 час, Радика каза:

Аз първо към чата се ориентирах, но и той не работи.
Благодаря! Ще изтегля приложението и от там ще пробвам.

Аз успях да добавя  липсващата резервацията към профила си,но отново забелязвам,че е изчезнала.Така или иначе съм разпечатил бордните карти.Очевидно има някакъв проблем в сайта им,който ще оправят.

Редактирано от Georgie
Връзка към коментар

И при мен е така - и в сайта, и в приложението липсват резервациите ми, а са доста. 

 

От чата казаха, че ще ескалират проблема до техния ИТ отдел. 

 

Трябваше първо тук да проверя, а не да се филмирам, че проблемът е при мен и да се занимавам с чата им. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, yordanov каза:

...

Трябваше първо тук да проверя, а не да се филмирам, че проблемът е при мен и да се занимавам с чата им. :)

 

Аз направо филмов фестивал си устроих.

На моя мъж резервациите не помня дали ги сложих към моя мейл или си останаха на фирмата-посредник (оподо в случая). Аз съм ги добавила, но е припознава само моята резервация. Абе.... от сутринта ме тресе B)

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, yordanov каза:

И при мен е така - и в сайта, и в приложението липсват резервациите ми, а са доста. 

 

От чата казаха, че ще ескалират проблема до техния ИТ отдел. 

 

:)

Моите са налични .Сигурно и вашите вече.

Връзка към коментар

Dear Customer

Confirmation Number *****

Ryanair regrets that the below flights will cease operation from 31st May, due to commercial reasons. Please advise any other customers who may be travelling in your party.
:no2:

 

Помагайте... имам полети до Атина вече...

 

image.png.587b6272b4a9d8307cb931508211afdf.png

 

Редактирано от Христиан
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

Моите са налични .Сигурно и вашите вече.

 

Въведох наново моите найсет (е, да кажем, че са 6 :biggrin: ) резервации през мобилното приложение.

Сега гледам, че ги има. Да видим до кога. Копирането на линка с номера на резервацията приз Андроид е неработещо. Ще се узоря да се регистрирам на път, ако информацията не се пази в профила.

Баси, цял ден нямам "чат в реално време", защо въобще стои, да ме дразни само :) Не ми дава и имейл да пиша, въобще - пълна комуникационна блокада, никакъв FB.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 35 минути , Христиан каза:

Dear Customer

Confirmation Number *****

Ryanair regrets that the below flights will cease operation from 31st May, due to commercial reasons. Please advise any other customers who may be travelling in your party.
:no2:

 

Помагайте... имам полети до Атина вече...

 

image.png.587b6272b4a9d8307cb931508211afdf.png

 

И аз съм така, поне само на врщане. Тези полудяха, канселирали са всички полети за цялото лято, а имаше  поне по 2 дневно от Хания до Атина, от Ираклион не летят, избор почти няма. Цените на егейците вече са доста високи. На мен едните блети са ми купени през посредник, другите директно, не се знае и какво ще върнат.

Връзка към коментар
преди 25 минути , Alexander каза:

И аз съм така, поне само на врщане. Тези полудяха, канселирали са всички полети за цялото лято, а имаше  поне по 2 дневно от Хания до Атина, от Ираклион не летят, избор почти няма. Цените на егейците вече са доста високи. На мен едните блети са ми купени през посредник, другите директно, не се знае и какво ще върнат.

 

На мен на Aegean цените са ми перфектни, но не съм запазвал досега и гледам, че има някакви taxes, които са по-скъпи от билетите. Някой има ли идея за какво става въпрос?

 

image.png.d9d939df3823ba3258de7b8a965db207.png

Редактирано от Христиан
Връзка към коментар

Гледа се крайната цена, няма значение колко е билета и колко е таксата, те си ги въртят както им дойде.

Щом са ти добре взимай, на мен не са ми евтини, по 90 евро на човек до Атина.

преди 12 минути , bad kid каза:

някъде има ли списък с промени в разписанието

Не знам, но като реших да проверя за други полети, се оказа, че няма таива до края на лятото..С две думи ми казват, спасявай се, няма алтеративно летище, други дати, нищо, само връщат пълния размер и чао.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Alexander каза:

Гледа се крайната цена, няма значение колко е билета и колко е таксата, те си ги въртят както им дойде.

Щом са ти добре взимай, на мен не са ми евтини, по 90 евро на човек до Атина.

 

Добре са ми без таксата. :lol:

Връзка към коментар
В момента, Христиан каза:

 

Добре са ми без таксата. :lol:

Нямаш много варианти..

 

Ще може ли някой модератор да отклони последните мнения, понеже ми се струва, че ще стане цяла тема..

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.