Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Може би просто се има предвид, че като се чекираш последен, са останали от скъпите места, ако не са изкупени вече. Надали е нещо формално, поне на сайта им няма такова нещо.

Връзка към коментар
преди 3 часа, vinidj каза:

Някой чувал ли е за безплатно приорити ако се чекираш 12 часа и по-малко до полета? Идеята е, че местата ще са вече заети и ще ни сложат на първите 6 реда, а там всички били с приорити - това четох в един Английски форум?!

 

P.S. Видях и такава обява в ОЛХ - 50% по-евтино добавяне на приорити в сайта, защото имало някаква врътка :) 

Обявата вече не е активна, не знам дали е било скам или наистина има начин.

Дори и да те сложат на първите редове, нямаш да имаш приорити като услуга. А шанса да има точно две места едно до друго, които да са останали последни възможни (100%) пълен полет  и системата да няма къде другаде да ви сложи е минимален. Въпреки, че идеята системата да ви сложи максимално отдалечени има бъгове - миналата година ни сложи един на първия ред и един на авариен, при положение, че имаше няколко свободни други места. А не си бяхме плащали за премиум място.

Връзка към коментар
преди 5 часа, vinidj каза:

Някой чувал ли е за безплатно приорити ако се чекираш 12 часа и по-малко до полета? Идеята е, че местата ще са вече заети и ще ни сложат на първите 6 реда, а там всички били с приорити - това четох в един Английски форум?!

 

P.S. Видях и такава обява в ОЛХ - 50% по-евтино добавяне на приорити в сайта, защото имало някаква врътка :) 

Обявата вече не е активна, не знам дали е било скам или наистина има начин.

Давали са ми 1А и пише No Priority

Връзка към коментар

чекирал съм се  в последния момент и на няколко  пъти са ми двали две места на аварийните изходи и на първите редове ,но без приорити.При пълен полет е много вероятно системата да ти даде първите седалки или тези на аварийния изход,по простата причина че те са платени и остават празни

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, vinidj каза:

Някой чувал ли е за безплатно приорити ако се чекираш 12 часа и по-малко до полета? Идеята е, че местата ще са вече заети и ще ни сложат на първите 6 реда, а там всички били с приорити - това четох в един Английски форум?

Местата на първите редове, както и местата с повече място за краката са с включен приоритет - Speedy boarding и втора чанта, не при Ryanair, а при EasyJet. А дали има шанс за такива места при чекиране в последния момент - Божа работа. 

Връзка към коментар

Биг Бос черпи пътниците на полет Ливърпул - Дъблин с алкохол след спечелване на Grand National - изключително престижно конно състезание в Кралството :) 

 

https://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/ryanair-free-drinks-grand-national-win-michael-o-leary-tiger-roll-a8305356.html

Връзка към коментар
преди 4 часа, Rainy каза:

Биг Бос черпи пътниците на полет Ливърпул - Дъблин с алкохол след спечелване на Grand National - изключително престижно конно състезание в Кралството :) 

 

Сега алкохол, след няколко години пастърма.

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Нещо интересно на страницата на Райън.

Там, където са езиците, държавите и версиите, на опашката се появява държавата Laudа, с версия на сайта на английски и немски език, откъдето се отива на=>

 

https://www.ryanair.com/la/en/

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , tch каза:

Някой от магеланците ако вече е тествал новите линии от Бургас да сподели какво е била затоварването?

Тествах до Рига- 80% затова реване,от Ржешов-70%,до Краков-80%,от Варшава Модлин-80-90%,от Дюселдорф Weeze-почти пълен.Остана ми след 10 дни от Каунас.

  • Харесвам 6
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 42 минути , Zaro каза:

Нещо интересно на страницата на Райън.

Там, където са езиците, държавите и версиите, на опашката се появява държавата Laudа, с версия на сайта на английски и немски език, откъдето се отива на=>

 

https://www.ryanair.com/la/en/


Ryanair купува авиокомпанията на Ники Лауда. Ирландският нискотарифен превозвач плаща 50 млн. евро за 75% от LaudaMotion

Редактирано от wilson
Връзка към коментар
преди 1 час, dimitrov6 каза:

Тествах до Рига- 80% затова реване,от Ржешов-70%,до Краков-80%,от Варшава Модлин-80-90%,от Дюселдорф Weeze-почти пълен.Остана ми след 10 дни от Каунас.

Ти за две седмици си ги пропътувал половината :) Не е зле като за ранна пролет

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , tch каза:

Ти за две седмици си ги пропътувал половината :) Не е зле като за ранна пролет

Самолета е един и почти видях всички стюардеси и стюарди.Има един много засмян Хосе.:)Най-малко пътуват за Ржешов и билетите са евтини.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На отиване към Варшава Модлин имаше 6-7 свободни места, а на връщане беше по-пълен и имаше доста ревящи деца в самолета, само около мен бяха 3.

Неприятното беше закъснението на отиване от малко повече от час и половина.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Боби каза:

Не се. И аз получих. Играе се някакво представление ;)

Тоест отменените полети до Гръцките острови остават или, аз избрах REFUND и  чакам парите. Не съм купувал още билет за отсечката до острова...

Връзка към коментар
преди 9 минути , vinidj каза:

Тоест отменените полети до Гръцките острови остават или, аз избрах REFUND и  чакам парите. Не съм купувал още билет за отсечката до острова...

Ако си избрал рефънд няма как да остават. Не ги показва в разписанието след май месец. Пазаренето продължава

Връзка към коментар

Аз съм избрал да връщат парите преди седмица, имам други билети.

На линка за връщане не се отваря нищо, нито имам резервации, още преди два дни получих потвърждение от раян, че всичко е задействано и до няколко дни ще върнат всичко, но днес ново 20.

Изобщо не знаят какво правят, само пращат автоматични мейлове явно..

Връзка към коментар

Разцъках всички бутони за приоритет и добавяне на места на Райънеър в системата им и открих един лек пробив, който поне днес успешно е подействал една приятелка да я настанят на 2ри ред до прозореца от скъпите места, без приоритет, но с гледка Малта-Станстед. :)

След чекирането, ако мястото не ни харесва се избира добави приоритет и след това те пита искаш ли място, избира се някакво друго, потвърждава се без да се плаща, след това се отваря нов прозорец на браузъра и се стига до бордната карта и се отваря.Там вече няма място и изписва OTHER Q - А срещу мястото Assigned at Airport - тоест ще изберат мястото на летището персонала...затваря се всичко и се принтира и показва новата бордна карта.Изчакахме да видим на летището какво ще стане и разбира се самолета бил пълен и я сложили най-отпред 2F :) 

Явно системата им се лъже, че ще платиш и ти маха мястото, но като спреш процеса на плащане и не помни предното разпределено и се обърква и дава на летището.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Браво 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.