Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Моля за малко помощ. На кой и-мейл да пиша за неначислен бонус за нощувки букнати през Раян. Нощувките са от Великден ползвани и платени, а кредит ... нямааа.

Връзка към коментар

Току що купих връщане от Малпенса до София за 08.09. Дебна намаление за отиване на 03.09 или 04.09 от София до Малпенса, Тревизо или Пиза (или Уиз до Болоня или Бергамо), но нещо хич не ми се нравят цените. Наясно съм, че е абсолютно неясно ще се качват или ще падат, но предвид това, че е края на ваканциите, гастарбайтери и т.н. дали изобщо да чакам понижение баш за началото на септември ? 🤔 Пет чиляка сме и съм се стиснала нещо. 🙂

Връзка към коментар

Ами нормално е като свикнахме да даваме по макс 20-50лв за билети и аз съм така. Хаха няма страшно има време 😁😋 аз имам билет барселона-софия за август букнал съм си даже и ношувки вече платени и чакам сега отиването 🙄. Ще чакам до последно поне знам кога ми трябва,а каквото стане или ще се набутам или ще спечеля 😃

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, bibi said:

...но нещо хич не ми се нравят цените.🙂

Може да търсите полетите през Google flights и да си цъкнете уведомяване при промяна на цена. Опитах така с един полет да видя как работи- е, работи. При всяка смяна на цена получавах мейл, че е скочила/паднала.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 7
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , aleksandrina каза:

Може да търсите полетите през Google flights и да си цъкнете уведомяване при промяна на цена. Опитах така с един полетда видя как работи- е, работи. При всяка смяна на цена получавах мейл, че е скочила/паднала.

 Това не го знаех сега ще си го направя ама както Уиз сменят цената по три пъти на ден ще се зарина с мейли 😂 ,но виждам,че дава цените без намаленията примерно на Уиз с карта.

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Така си е- мейли идваха, идваха... Иключих следенето. Между другото търсих как да го включа, когато Гугъл профила е на английски- не видях откъде става. На бг версията си пише...

Това, че дава цените без отстъпка си е нормално (не всеки си купува членство), а и е бонус- знаеш, че от там още ще намалее сумата. 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А добре избрах полет дестинация дата всичко и слагам отметка за проследяване на цената и то автоматично ми се активира и да пращат мейл, но като влезна в полета и има опция да махна получаването на мейли.Ако го махна къде получавам известия от самия браузер ли на телефона или как и трябва ли да е отворен

Връзка към коментар

Никъде. Като се влезе в Гугъл полети и ми стои, че съм го следила, но никъде не ме уведомява за промените. Явно само по мейл е известяването. Мога пак да му включа следенето, мога да изтрия и полетите (отиване и връщане поотделно).

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар

когато има промяна на цената /по-чувствителна/ на телефона излиза нотификацийка, поне при мен, иначе веднъж дневно ми изпращат имейл при промяна - но аз следя 11 полета, които ме устройват, така че все някоя цена ще се е променила през деня, със сигурност обаче не ми пращат имейл при всяка промяна на всеки полет, иначе щях да лудна

 

на мен ми е много полезна тая опция на google flights, защото почнах да се ориентирам в динамиката на цените.... аз понеже отдавна ги следя тези полети и графиките за изменението са просто потресаващи - отклонения +/- 200 лв в период от 2 месеца назад, също забелязах, че най-често цените намаляват сряда вечерта, и към петък-събота започват отново да се вдигат, с пик в понеделник

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , antea каза:

на мен ми е много полезна тая опция на google flights, защото почнах да се ориентирам в динамиката на цените.... аз понеже отдавна ги следя тези полети и графиките за изменението са просто потресаващи

 Да аз не мога  да разбера поне при Уиз една цена в един ден се сменя по три пъти нагоре-надолу хахах но при Раен седи и не мърда

Връзка към коментар

оо, и при Раян се сменя, също понякога по 2-3 пъти дневно 🙂 после пък цяла седмица няма мърдане

за полети, които им се дублират с Уиз, при промяна в цената на едната компания, до ден-два се отразява и на другата, или /по-често/ в съседни дати

Връзка към коментар
2 minutes ago, antea said:

при промяна в цената на едната компания, до ден-два се отразява и на другата, или /по-често/ в съседни дати

Забелязах аз. Барселона - София и при 2-те АК най- евтината дата е 23.08 (от август).

Връзка към коментар
преди 11 минути , aleksandrina каза:

Забелязах аз. Барселона - София и при 2-те АК най- евтината дата е 23.08 (от август).

Значи аз имам билет барселона -софия 27.08 взех го за 19 евро сега е на 15,а въпросната 23 август приятел си взе за 25 евро сега е 9 това за Уиз.Странно,че до сега винаги полетите на връщане са били скъпи,а сега обратно..Не може да се схванат тия цени никога остава късмет и доза търпение.

преди 14 минути , antea каза:

оо, и при Раян се сменя, също понякога по 2-3 пъти дневно 🙂 после пък цяла седмица няма мърдане

за полети, които им се дублират с Уиз, при промяна в цената на едната компания, до ден-два се отразява и на другата, или /по-често/ в съседни дати

 

Следя конкретен полен на Раен на 18-ти май беше 135 евро на 22-ри май-113 евро на 25-ти-93 евро и сега е пак 113 😁😂

 

п.с. току що падна пак на 93 хахах

Добре де не разбирам сутринта при Раен пишеше 3 места на цена 113 евро,а сега цената е 93 евро хах аз не знам явно при всеки продаден билет по тази дестинация и се сменят тия цени 🤔

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, bibi каза:

Току що купих връщане от Малпенса до София за 08.09. Дебна намаление за отиване на 03.09 или 04.09 от София до Малпенса, Тревизо или Пиза (или Уиз до Болоня или Бергамо), но нещо хич не ми се нравят цените. Наясно съм, че е абсолютно неясно ще се качват или ще падат, но предвид това, че е края на ваканциите, гастарбайтери и т.н. дали изобщо да чакам понижение баш за началото на септември ? 🤔 Пет чиляка сме и съм се стиснала нещо. 🙂

Според airhint ще паднат на 80/85%. И аз като другите смятам, че ще паднат, има време до септември.

И аз следя за септември или октомври  ама все още ми се гледат скъпии.😄

 

преди 1 час, antea каза:

сряда вечерта

Дори като съм ги следял, и вторник има спад на цените, поне така съм засичал при wizz и ryan, но иначе си права. Събота, неделя и понеделник са си скъпи (поне за мен де, ние Магеланци сме свикнали за по маx 50 лв. да даваме😄), е има и изключения.😊

 

И друг път са писали във форума, при образуване на билети първо цените са високи, след което са ниски и после пак се вдигат! Не съм толкова компетентен, но поне така съм запомнил от форума.😉😊

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Малко офф-топик: Събуждам се посред нощ (това миналата година) и поглеждам цените до Рим на Райън- идеални. Събудих и мъжò да го питам дали датите ни устройват- устройваха ни. Купих билети набързо и лягам да спя. Сутринта се сещам и започвам да се чудя сънувала ли съм или съм купила билети. Проверих си в профила- купени бяха. Сега се поразрових- било е вторник срещу сряда (около 12.30 - 1.00 - 2.00 през нощта в сряда).

  • Харесвам 4
  • Смея се 6
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 10 минути , aleksandrina каза:

Малко офф-топик: Събуждам се посред нощ (това миналата година) и поглеждам цените до Рим на Райън- идеални. Събудих и мъжò да го питам дали датите ни устройват- устройваха ни. Купих билети набързо и лягам да спя. Сутринта се сещам и започвам да се чудя сънувала ли съм или съм купила билети. Проверих си в профила- купени бяха. Сега се поразрових- било е вторник срещу сряда (около 12.30 - 1.00 - 2.00 през нощта в сряда).

Разбирам те напълно. Последният път като се събудих посред нощ после на сутринта изненадващо констатирах, че имам билети за Чили...

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 15
Връзка към коментар
В момента, Георги Матеев каза:

Разбирам те напълно. Последният път като се събудих посред нощ после на сутринта изненадващо констатирах, че имам билети за Чили...

Не ми е ясно на какво сте, ама твоето е по-силно 😂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.