Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

И аз съм ставал да купувам дублиращ  билет за по-късен  втори свързващ полет. 

При мен има друга аномалия от 4-5 год поне. Няколко пъти  в годината се събуждам през нощта и в първите 1-2 сек си мисля, че съм на някое място на което съм живял преди.

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
15 minutes ago, vinidj said:

Само да уточня, че имейла се праща доооста със закъснение след промяната на цената, най-добре да се проверява винаги в Гугъл Полети.

На това не съм обръщала внимание, защото следенето си беше тест. Факт е, че мейли идваха.

Друго забелязвам сега- пуснах да следя полет за 3-ма и в Гугъл полети цената е 222 лв, а в сайта на АК е 252 лв към момента (допреди час беше 236.94 лв- останали са само 2 билета на старата цена).

Още нямам мейл. Ще видим дали и кога ще го получа.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Георги Матеев каза:

Разбирам те напълно. Последният път като се събудих посред нощ после на сутринта изненадващо констатирах, че имам билети за Чили...

И сега ти и @aleksandrina  ме принуждавате да стана след 00 /01 и да търся билети ли>?.😀😂 Еми така и ще направя!😉

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар

Явно тази нощ няма да се спи. Искам да видя цените на моя полет, който дебна от два месеца и все си стои на 78,53 евро. 😂

Ехааа, в момента е 55,07 евро!!!

 

Има ли шанс през нощта да стане още по-евтино?

Редактирано от Dreamm
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , bibi каза:

Аз от 3 нощи редя училища, сънувам оценки от НВО и се събуждам плувнала в пот, та ще ме разнообразите малко. 🤣

Успех и късмет с училищата!

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Задава се нова порция преговори и евентуално възможни стачки.

 

Unions representing Ryanair cabin crew based in Spain, Portugal, Belgium and Italy said Monday they would go on strike this summer unless the low-cost airline accepts their demands by a June 30th deadline.
 
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, bibi каза:

Аз от 3 нощи редя училища, сънувам оценки от НВО и се събуждам плувнала в пот, та ще ме разнообразите малко. 🤣

Не е ли рано още за подредби? Ще трябва да устискаш още поне седмица. Тъкмо време за билети.😀

А иначе, разбира се, желая успех и прием в най-желаната гимназия! Като човек, преминал миналата година през това изпитание, искрено ти съчувствам.

Връзка към коментар

Май наистина със закъснение пристигат тези имейли за цената в google flight.Следя един полет,който вчера беше с цена като в сайта на авиокомпанията и сега получавам имейл без известие в сайта:

 

“Цената за проследявания от Вас полет до Барселона вече е 274 лв. (предишна цена: 340 лв.)”

 

Влизам веднага в сайта на компанията ами цената не е 274 ами с 30 лв по-скъпа. Явно е била за малко 274 и после се е вдигнала или нещо дава грешно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 часа, bad kid каза:

зареждат, да

От вчера направих 2 търсения и на третото няма цена, смених ай пи адреса с Румънски и показа цена. Да не правят някакви антиботове, анти скрийнскраперс а да влияе на нормалните хора.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 4 минути , kakadu каза:

Пластмасови ножове пускат ли в ръчния? От тея, купешките компелти - нож и вилица?

Носили сме такива и не е имало проблем. 

 

Между другото въпросът ти не е за тази тема, а за забранените артикули в ръчния багаж. Евентуалният проблем би бил на секюрити и не е свързан с конкретна авиокомпания. 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Какъв е последно ръчния багаж на Раян, на билета ми излиза само 3 5/20/20 само този размер за багаж, сега чета в сайта им  Все още можете да вземете количка (55 см х 40 см х 20 см и 10 кг) или по-голяма раница безплатно, но трябва да я вземете при заявката за багаж след полета. Явно съм пропуснала немога да се свържа в чата стях а полета ми е следобяд, какво да направя.

Връзка към коментар

Това някакъв автоматичен превод ли е?

На български чудесно е обяснено какъв багаж можете да вземете.

Имате право на 2 чанти ръчен багаж безплатно- голяма (55*40*20) и малка (35*20*20). Ако сте купили приорити- качвате и 2-те чанти на борда, ако не сте купили- качвате малката, а голямата беплатна безплатно я взимат на гейта и после си я чакате на лентата за багаж.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар

200 пътници останаха на летище "Шонефелд" в Берлин, след като полет на "Райънеър" за София в 15:30 часа вчера е бил анулиран.

Първоначално хората били качени на самолета, където обаче седяли два часа без никой да им каже защо машината не излита. След това всички били свалени, като им било обяснено, че има буря и самолетът трябва да бъде подготвен. От авиокомпанията обещали, че до два часа полетът ще бъде осъществен, предаде БНТ.

За повече инфо цък.

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

От последните ми 3 резервации с тази авиокомпания,  2 бяха канселирани  в последния момент.

 

Оставам с впечетление, че при най-малките трудности,пред които се изправят , отменят полета, вместо да помислят за клиентите си.

 

Това определено не ми говори добре, макар че имам доста полети до тук с тях,  ще предпочитам други варианти...

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В събота летях с тях от една държава до друга в Западна Европа,и седяхме час и двадесет минути в самолета,заради голям трафик над Германия.За 304 полета ,виждам такова нещо за първи път.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.