Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

 

Защо, разписанието и сега е направено за базирани в София полети. Например Атина: 

София-Атина - 7:00-8:20

Атина-София - 8:40-10:05

 

 

Рим също е сутрешен всеки ден. Барселона (2, 4, 6) и Милано (1, 5) отново сутрешни. Добре са нещата - два самолета в София, три в Букурещ. :) Mай ги коментирахме преди тези неща.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И още има тръгващи от София, май само Лондон и Пиза не тръгват от тук.

Даже може да не са 2 самолетите, защото в един друг форум специалистите ги бяха смятали за 4 бройки и с 1-2 свободни честоти, доколкото помня.

Редактирано от Edem
Връзка към коментар

Раян прекратяват полетите до Израел, за сега само през лятото.

От компанията се опитват да преместят полетите си от Овда-Ейлат в Тел Авив, но за сега неуспешно заради отказа на летището да намали таксите за превозвача. Въпреки това се очаква през зимното разписание да бъде обявен полет Дъблин-Тел Авив, какъвто в момента не се извършва от нито една компания.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може ли питане за багажа, тъй като не съм ползвала компанията( смятам че разгледах всичко, но искам някой по - запознат да ми потвърди)?

 

Доколкото схванах безплатният ръчен багаж ( този, който върви с цената на билета) е с размери: 55/40/20 до 10 кг  + втора чанта 35/20/20 (раница, дамска, лаптоп). Така ли е и детето ми, което е на 5 има ли право на абсолютно същия багаж?

Връзка към коментар

От 1 ноември се добавя още един полет до Пиза, обновяват се и часовете на полетите, така че да се обслужват от самолет базиран в София:

 

Вторник-Четвъртък-Събота

София-Пиза - 14:10-15:10

Пиза-София - 15:30-18:30

 

 
Освен това, полетите до Лондон стават 2 пъти дневно:
София-Лондон - 12:10-13:25
София-Лондон - 22:25-23:40
Лондон-София - 6:35-11:45
Лондон-София - 16:50-22:20
Редактирано от Edem
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

А как ми се иска да пуснат полетите до Дъблин по-рано от обявеното... Според вас дали няма да направят като Wizz, които миналата година обявиха няколко нови дестинации за есента,а след това пуснаха билети и за летните месеци?

Връзка към коментар

Да пратим наколко убави магеланки да го посрещнат на терминала с хляб и сол, че първото впечатление нали е най-важното!  :biggrin:  

И с билети по дестинациите от ноември от по 0.4333(3) евро цента през rumbo/bravofly/... :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Може ли питане за багажа, тъй като не съм ползвала компанията( смятам че разгледах всичко, но искам някой по - запознат да ми потвърди)?

 

Доколкото схванах безплатният ръчен багаж ( този, който върви с цената на билета) е с размери: 55/40/20 до 10 кг  + втора чанта 35/20/20 (раница, дамска, лаптоп). Така ли е и детето ми, което е на 5 има ли право на абсолютно същия багаж?

 

Точно така е. Ние миналата година с двете деца имахме право общо на 8 чанти, но не можахме да напълним толкова :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

http://www.economic.bg/bg/news/6/ryanair-puska-21-novi-destinatsii-ot-balgariya.html

 

Доколкото виждам новите 9 дестинации са - Глазгоу , Ливърпул , Бирмингам , Валенсия , Венеция , Стокхолм , Меймиген , Айндховен , Баден баден . 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.