Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

От 04.04 на Терминал 1 щели да са. 

 

Да, първите им полети ще са от Т1.

Но отговорът на ОБ беше - който терминал даде по-ниска цена! 

Щерьонов потвърди, че пеша да самолета в София няма как да се случи. Поне за сега.

 

Базата - от октомври с 3 самолета. До тогава и сайтът ще проговори на БГ.

Редактирано от antony2001
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Дюран-Дюран е много удобна дестинация и за много хора, които работят в структурите в Страсбург, ще има да си слушат Баден-Баден с кеф... или май беше обратното B) 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Щерьонов потвърди, че пеша да самолета в София няма как да се случи. Поне за сега.

 

 

 

132 километра ограда на турската граница може да построим, но да рационализираме логистиката на летище София по подобие на много други летища в Европа надхвърля възможностите ни :(

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Чудничко, макар и с малко резерви - още някоя и друга нова, би било перфектно. Лично за мен, проблемът идва от това, че започват есента, а новите им дестинации ми трябват за летните ми планове :D 
Да са ни честити, и дано да е само началото!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

132 километра ограда на турската граница може да построим, но да рационализираме логистиката на летище София по подобие на много други летища в Европа надхвърля възможностите ни :(

Знаеш, че процедурата е доста сложна - на нашите не им се занимава. Пък и концесия на летището тръгва и не се знае камилата ли ще иде или камиларят.

Връзка към коментар

Ясно , че новините са супер.

Лично аз се радвам много , че отново имаме Венеция. От останалите Стокхолм и Валенсия където Wizz се оливат в ценоразписа.

Директен до Глазгоу и Ливърпул също много ме радват. Досега алтернативата бяха прескъпите полети на easyJet до Манчестър или Лондон + прескъпите влакове до тази част на UK.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Ама това са великолепни новини! Предвкусвам съвместни магелански партита :)

Наистина новините са много добри. Е и на мен ми се искаше  Прага или Лисабон, но това е на лице и никак не е малко. За съвместните магелански партита, веднага излизам с предложение за Голямо магеланско къпане в Баден Баден :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Знаеш, че процедурата е доста сложна - на нашите не им се занимава. Пък и концесия на летището тръгва и не се знае камилата ли ще иде или камиларят.

 

Извинения винаги има, но до колкото знам още когато Wizz air се появи в България преди около 10 години, този въпрос беше повдигнат.

Връзка към коментар

Тoя чикчо О, Брайън, отде ще ги навърта  1.5 млн. души през другата година с 3 самолета. :lol: Уиз с 5 самолета направиха малко над милион. Раян пуснаха дългоочакваното Баден-Баден, но сега чакаме и Карлови Вари. :rofl:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тoя чикчо О, Брайън, отде ще ги навърта  1.5 млн. души през другата година с 3 самолета. :lol: Уиз с 5 самолета направиха малко над милион.

Другите ще ползват 2-те нови услуги

  • здравословно пътуване. Далеч от нездравословния, сух и замърсен въздух в салона
  • ролъркостър експириънс. Тази услуга доставя реалистично изживяване на клиентите, все едно се возят на скоростно влакче в лунапарк. Усещането е за по-голяма скорост от тази на влакчето на Ферари в Дубай. Кривите и виражите са съвсем истински. Не се предлага завъртане с главата надолу. Засега. :)

Местата и за 2-те услуги са на крилото. Услугите се заплащат допълнително. Започват от .99GBP :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тoя чикчо О, Брайън, отде ще ги навърта  1.5 млн. души през другата година с 3 самолета. :lol: Уиз с 5 самолета направиха малко над милион. Раян пуснаха дългоочакваното Баден-Баден, но сега чакаме и Карлови Вари. :rofl:

 

Тези 1,5 милиона не са за следващата година, а общо за тази и следващата година ;) Базираните самолети също не са меродавни ако част от полетите се изпълняват от небазирани самолети.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Но това, което дълбоко ме учудва е липсата на интерес от страна и на Раян, и на Уиз за нови точки във Франция. Една Ривиера би имала голям успех. Липсата на Португалия ми е някак си по понятна.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Но това, което дълбоко ме учудва е липсата на интерес от страна и на Раян, и на Уиз за нови точки във Франция. Една Ривиера би имала голям успех. Липсата на Португалия ми е някак си по понятна.

Е те мисля имат само Дъблин - Ница , та шанса ни за Ривиера е 0.

Иначе вярно Франция като цяло липсва на лоу кост превозвачите от София.

Един гол Париж само ...

 

Абе страхотно тръгва годината и откъм Ryan и откъм Wizz.

 

То ако почнем сигурно и Канарски острови , Ибиса , Палма , Малага , Севиля и т.н. ще имат успех , но каквото такова засега.

Не съм и мечтал допреди месеци за днешната новина.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Интересува ме на кое летище във Валенсия ще кацат? Защото това Castellon (Valencia) честно казано не ми говори нищо.

 

 

Предполагам е това Aeroport de Castelló, което е на някакви си 100 км от Валенсия  :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Предполагам е това Aeroport de Castelló, което е на някакви си 100 км от Валенсия  :)

 

Интересна работа... Доколкото видях абсолютно всички полети на ryanair са до основното летище на Валенсия. С изключение на нашия (т.е. този от София) и този от Лондон, които кацат на отдалеченото Castellon. Впрочем до това летище Castellon ще се лети само от Букурещ (blue air), Бристол, София и Лондон. (ryanair).

Връзка към коментар

Тези 1,5 милиона не са за следващата година, а общо за тази и следващата година ;) Базираните самолети също не са меродавни ако част от полетите се изпълняват от небазирани самолети.

 

 

Споменава се година, а не период и два месеца + рехави настоящи полети. :P Именно новата база ще обслужва 21 нови дестинации, които се очаква да привлекат над 1,5 млн. души през следващата година.

 

 

Абе, друго е да летиш за  мин. 30 евро, плащаш 20 евро автобус и  2 часа път с камили  до Валенсия. Удоволствието гарантирано от Раян Експрес! :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Предполагам е това Aeroport de Castelló, което е на някакви си 100 км от Валенсия  :)

Това за мен е учудващата новина от днес. Въпросното Castellón–Costa Azahar Airport е от така наречените "летища-призраци". В момента на него се обслужва само един полет, после с една нова линия от Букурещ и една сезонна ще станат 3 броя.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/spain/11866583/First-commercial-flight-lands-at-Spanish-ghost-airport-nearly-five-years-after-it-opened.html

 

Има някакъв транспорт (за разлика от летище Пловдив кхм), но пък цените колкото на полета  :lol:

Price per travel

Alcossebre: 10,00 € | Peñiscola: 13,00 € | Benicarlo: 13,00 € | Vinaros: 15,00 €

Valencia: 20,00 € | Castellón: 12,00 € Benicassìm: 10,00 € | Oropesa: 10,00 €| Torreblanca: 10,00 €

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Абе, друго е да летиш за  мин. 30 евро, плащаш 20 евро автобус и  2 часа път с камили  до Валенсия. Удоволствието гарантирано от Раян Експрес! :lol:

 

Това пък е супер тъпо мнение. Разбрахме, че не ги харесваш ама нужно ли е? А полетите на Уизз до Меминген, Хан, Бово, Шарлероа и Андховен забрави ли ги? Или те не са до едни царевичаци далече от големите градове и със скъп транспорт.

 

Да избора им за Валенсия е тъп и ще си преместят полета със сигурност, но такива генерални изводи при положение, че "твоите" са същите е безумен...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.