Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

4000 човека сме 25 пълни самолета , всеки да пробва всяка дестинация пак не му се връзва сметката :)

Летях Лондон - София при около 1/3 празни седалки ,за 25 евро.

Това с Wizz.

Битката ще е интересна :)

Затова ... да действаме, докато има битка! ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

дали пък цялата патаклама не е свързана с предстоящия рожден ден на Wizz другата седмица и идеята да се отвлече малко вниманието? или пък ще изтеглят новите полети 2-3 месеца напред, че идеята да ги подкарат в ниския сезон хич не ми се вижда удачна... то това зависи и от наличието на самолети де...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

"Пичове, нещо не вървят добре продажбите, отказваме се."  :biggrin:

 

"Хубавото" (да болдна кавичките) на авиокомпаниите, е че никога не обявяват такива неща на пресконференции. Пресконференциите са за фанфари, нови дестинации, чудесии, ма като се наложи да спрат някоя линия и мълчат като пукали :) То всяка фирма е така де :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

4000 човека сме 25 пълни самолета , всеки да пробва всяка дестинация пак не му се връзва сметката :)

 

Ааа, не така! Ами роднините? Това деца, братя, сестри, братовчеди, чичовци, лели, стринки, девери, шуреи, баджанаци и балдъзи (един мой приятел на екскурзии винаги води освен жена си и балдъзата, не знам дали има нещо общо с оная поговорка  :P ) , да не говорим за свекърви и тъщи, а да не забравяме, че много хора си имат и любовници.  ;)

 

( в тази връзка - то е много лесно закараш любовницата за една седмица на Малдивите, обаче само истински коравите мъже могат да вземат на почивка Тъщата, ей това са реалните герои!!!  :biggrin: )

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Няма да има пресконференция за нещо текущо - до сега е имало 2 в София. На първата обявиха, че идват в София, на втората обявиха базата и 11 (май бяха) дестинации. 

 

Моето предположение е, че ще обявят още една база в България - Бургас/Варна. Което автоматично значи вътрешни полети.


Летях Лондон - София при около 1/3 празни седалки ,за 25 евро.
Това с Wizz.

 

Аз летях с Раян за 26 евро и с пълен самолет - около 5-6 празни седалки. Стюардесите не седнаха през тея 3 часа, продажбите бяха на макс - ядене, пиене, слушалки, парфюми, гримове...аха приключат и някой ги викне и айде отново. Такава покупателна активност на борда им не бях виждал.

Редактирано от Edem
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Няма да има пресконференция за нещо текущо - до сега е имало 2 в София. На първата обявиха, че идват в София, на втората обявиха базата и 11 (май бяха) дестинации. 

Моето предположение е, че ще обявят още една база в България - Бургас/Варна. Което автоматично значи вътрешни полети.

Хотелиери искат евтини полети до курортите   http://www.standartnews.com/biznes-turizum/hotelieri_iskat_evtini_poleti_do_kurortite-332619.html

... Полети на нискотарифни компании до летище Варна ще дадат мощен тласък за развитието на туризма у нас. Това коментира Красимир Станев, изпълнителен директор на ...

Министърът на туризма Николина Ангелкова съобщи, че община Бургас е започнала разговори с "Райън еър". Тя обясни пред туристическия бранш, че министерството не би могло да доведе нискотарифни авиокомпании, тъй като те искат отстъпки, а по закон държавата няма как да ги субсидира. Но един от възможните начини е общините чрез реклама да привлекат такива авиокомпании. 1% от туристическата такса да се заделя за привличане на евтините компании, предложи пък кметът на Варна Иван Портних...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм по-скромен от вас. Искам само Раян да вземат на концесия летище София. 

А аз съм по-скромен и от теб! Искам само концесията на летището да я вземе който и да е, освен собствениците на БулЕр.  ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Хотелиери искат евтини полети до курортите   http://www.standartnews.com/biznes-turizum/hotelieri_iskat_evtini_poleti_do_kurortite-332619.html

... Полети на нискотарифни компании до летище Варна ще дадат мощен тласък за развитието на туризма у нас. Това коментира Красимир Станев, изпълнителен директор на ...

Министърът на туризма Николина Ангелкова съобщи, че община Бургас е започнала разговори с "Райън еър". Тя обясни пред туристическия бранш, че министерството не би могло да доведе нискотарифни авиокомпании, тъй като те искат отстъпки, а по закон държавата няма как да ги субсидира. Но един от възможните начини е общините чрез реклама да привлекат такива авиокомпании. 1% от туристическата такса да се заделя за привличане на евтините компании, предложи пък кметът на Варна Иван Портних...

Статия с днешна дата, много интересно...

Връзка към коментар

Ще е интересно да чуем  за  процесите  по  нагаждането на Т2 според изискванията им.  Кога ще е първата копка? :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Ааа, не така! Ами роднините? Това деца, братя, сестри, братовчеди, чичовци, лели, стринки, девери, шуреи, баджанаци и балдъзи (един мой приятел на екскурзии винаги води освен жена си и балдъзата, не знам дали има нещо общо с оная поговорка  :P ) , да не говорим за свекърви и тъщи, а да не забравяме, че много хора си имат и любовници.  ;)

 

( в тази връзка - то е много лесно закараш любовницата за една седмица на Малдивите, обаче само истински коравите мъже могат да вземат на почивка Тъщата, ей това са реалните герои!!!  :biggrin: )

Фичо, ще предам на мъжа ми, че е ... истински корав мъж! :lol:

А аз като водя свекървата ... каква ще бъда? :P

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

В новините днeс пише,че летище Бургас преговаря с Ryanair.

 

Доста логично е да се включат в транспорта на туристи към морето. Българското черноморие е единствента популярна туристическа дестинация в ЕС, където Ryanair все още не присъства.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

То много хубаво да пуснат Бургас, ама трябваше вече да продават билетите, не първо да пускат ноемврийски дестинации от София

Редактирано от bad kid
Връзка към коментар

То много хубаво да пуснат Бургас, ама трябваше вече да продават билетите, не първо да пускат ноемврийски дестинации от София

 

Ще се изненадам ако обявят полети за това лято. по скоро за 2017-та година.

Връзка към коментар

И от средата на юли да пуснат морските дестинации пак ще е ок. Разбира се, това при цени на посока около 15-20-25 евро или по-ниски. ;) Аз съм склонна да ги дам до Варна, при условие, че рейса ми е 60лв двупосочен. 

Чакаме вторник!  :rolleyes:

 

ПС. Ако това стане, ще очакваме и БГ Ейр да понамали цените. 

Редактирано от Polina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И от средата на юли да пуснат морските дестинации пак ще е ок. Разбира се, това при цени на посока около 15-20-25 евро на посока или по-ниски. ;) Аз съм склонна да ги дам до Варна, при условие, че рейса ми е 60лв двупосочен. 

Чакаме вторник!  :rolleyes:

 

ПС. Ако това стане, ще очакваме и БГ Ейр да понамали цените. 

Поли, ти имаш надежда за вътрешни полети към морето ли?

Аз изобщо не очаквам такива.

 

По-скоро от Британските острови към нашето море ще е посоката.

Връзка към коментар

И от средата на юли да пуснат морските дестинации пак ще е ок. Разбира се, това при цени на посока около 15-20-25 евро на посока или по-ниски. ;) Аз съм склонна да ги дам до Варна, при условие, че рейса ми е 60лв двупосочен.

Чакаме вторник! :rolleyes:

 

ПС. Ако това стане, ще очакваме и БГ Ейр да понамали цените.

Морето - Бургас отдaвна се стига за 7 кинта или 15 двупосочен. Само 2-3 часа по-бавно от еднa варненска авиокомпания ,на която плащаш летищни такси , но тя не ги плаща на летището  :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

За това лято е почти абсурд според мен. Графиците и самолетите им трябва да са отдавна разпределени, Ryanair не са компания, която си позволява лукса да има свободни самолети, които не знае какво да прави през лятото. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.