Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

От опит мога да кажа, че до Варна се стига по-бързо със самолет.  Гугъл Мапс дава минимално време от 4 часа и 50 минути. Мисля повечето ще се съгласят, че това време е силно пожелателно. Евтини билети до Варна, предполагам, ще засилят пътуванията за уикенд / дълъг уикенд, а ако има честоти, ще увеличи и бизнес трафика.

В този ред на мисли, полети до Тесалоники биха били добре дошли - полети петък/неделя и фрапе на крайбрежната... :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Само, че май повече се говори за полети до Бургас, а не до Варна. Но... кой знае, кой знае. Аз наистина ще искам да им стане много голям хъб София, но да видим. Знаем ли повече информация утре по кое време е пресконференцията и дали ще можем да я слушаме или гледаме?

Връзка към коментар

Хаха, така сте го написали, че помислих, че са обявили новите вече. :D За всичките до сега обявени нови (от предната конференция) има наистина дати за септември без цени, да. Може пък конференцията да е, че стартират един месец по-рано. Но ще е тъжно ако не обявят и някоя нова дестинациика.

Редактирано от MARTiNSHO
Връзка към коментар

Ма да ми я пуснат от София, то от Ниш ако си без кола пак си е тегавина... Пак е нещо де, да не бъдем преалчни.

Те си пускат за Ниш, не за София.

Връзка към коментар

Не виждам какво ни грее Ниш.

Аз не бих пътувал дотам , та да се добера до Братислава.

По-добре ще ми е до Будапеща с Wizz и оттам автобус до Братислава по европейски пътища :)

Разстоянието е еднакво.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Столицата на Словакия слаби връзки предлага,но голямо желане за свързаност, заради Виена сигурно. Братислава замина заедно със Скай

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

За мен е малко странно, че се дискутира с автобус или със самолет на нашето море. Нито единия, нито другия вариант не бих избрал. Ще се тупна в центъра на Бургас или в края му (все едно) с някакъв багаж ... и после ...

 

Вместо да си запаля колата и за 4-5-6 часа да съм в хотела или на плажа.

Ако продължа разсъжденията в тази посока, даже няма да хвана пътя за Бургас, а за Кулата т.е. ще отида в Гърция, за да си гарантирам чисто море. Пътя в километри е почти еднакъв, като време е малко повече, но цялостния послевкус след една такава почивка (2-3 дни или седмица)  е несравним. 

Съгласна съм за Кулата, и аз досега натам ходех, вместо към Варна, но откакто им зачестиха всякакви по вид и време стачки - не ми се рискува дискомфорта и нервите.

Връзка към коментар

Съгласна съм за Кулата, и аз досега натам ходех, вместо към Варна, но откакто им зачестиха всякакви по вид и време стачки - не ми се рискува дискомфорта и нервите.

 

Нищо не е зачестило, гръцките стачки са по разписание - започват малко след нова година и завършват малко преди началото на стопанската година.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Нищо не е зачестило, гръцките стачки са по разписание - започват малко след нова година и завършват малко преди началото на стопанската година.

 

Kато изгориш веднъж с четирицифрена сума, втори път няма да помислиш за гръцката реколта. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здраевйте току що си купих билети за 22- 27 септември за барселона , но незмам защо ми излезе накрая 22 - 29 към кого мога да се обърна да ми се оправи това ....  цената беше същата незнам защо стана така показваше си ми 27 и изведнъж 29 ..  И къде мога да си видя резервацията ,че досега не съм летял с раян еър и нещо не ми излиза .. 

Редактирано от Витко
Връзка към коментар

Ryan са повдигнали въпроса за задълженията на FB и искат да подадат жалба за държавна помощ. Имат и среща в Министерството на транспорта за обсъждане на концесията на летището. Полетите ще се изпълняват от Т1 и пътниците ще се извозват с автобуси.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Нали уж имаше проблем с капацитета на Терминал 1?

Проблем с капацитета?  :rolleyes: 

На терминал 1 често е такава пустош и тишина, че се чудиш дали въобще се изпълняват полети от там...

Последния път като летях, в коридора към гейтове почти се поздравявахме като срещнем друг човек, нали знаеш - като по пътеките в планината. :biggrin:  

Уф, всъщност имах предвид Терминал 2 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.