Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Честно казано се чувствам разочарован. Няколко дни я чаках тази пресконференция с надежда за нови дестинации, а накрая ни съобщиха нещо, което всички в този форум вече знаем.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честно казано се чувствам разочарован. Няколко дни я чаках тази пресконференция с надежда за нови дестинации, а накрая ни съобщиха нещо, което всички в този форум вече знаем.

 

Утре има на Wizz, може те да ни зарадват.

Връзка към коментар

Честно казано се чувствам разочарован. Няколко дни я чаках тази пресконференция с надежда за нови дестинации, а накрая ни съобщиха нещо, което всички в този форум вече знаем.

 

А, недей така. Мен лично ме зарадваха много с предсрочното пускане на директния полет до Глазгоу от септември. Досега нямаше такъв и цяла година правих всевъзможни комбинации с прекачвания и престои, за да може студентката да отиде до там или да се прибере за ваканциите, или пък ние да отидем да я видим. Направо подскочих от кеф вчера и на секундата я снабдих с билет за връщането й през септември /23 евро без багаж - на такава цена не съм купувала билет дотам никога, да не говорим за удобството на директния полет/.

Редактирано от lyusi
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Аз мисля, че получихме максималното за момента. Притеснява ме, че цените до Атина не мърдат, т.е. може би няма продажби, а искам да купувам прекачване от Атина през септември, да не стане като наближат полетите, днес летим, утре - не.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честно казано се чувствам разочарован. Няколко дни я чаках тази пресконференция с надежда за нови дестинации, а накрая ни съобщиха нещо, което всички в този форум вече знаем.

 

Трябва да бъдем реалисти, Райън обявиха ударно 21 дестинации на малък и не дотам разработен пазар, който не е сигурно дали има капацитет да ги поддържа. За сравнение, в Букурещ с почти двойно на София население имат доста по-малко. Нека да им тръгнат добре линиите, ще има и нови, и орязване на надценени.

 

А утре е хубав ден за българските търсачи на самолетни билети - конкуренция в действие. Да видим дали и Райън са подготвили подарък на Уиз.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Някой, който има опит с Ryan (досега не съм пътувала с тях) може ли да ми каже дали цените им варират като тези на WIzz. Интересува ме полет до Баден Баден от София в периода 21-25 септември. Сега е на цена 27 евро в едната посока. Има ли шанс да падне?

Връзка към коментар

Да се похваля, вече съм горд собственик на 4 билета до Хамбург и обратно в края на октомври за 176 евра без багаж /3-ма възрастни и 1 дете/ :P Понеже още не знам дали ще ми трябва чекиран куфар, не си платих такъв по време на резервацията. След плащането погледнах цените, веднага са сложили по 5 евро отгоре :mad: Та въпросът ми е има ли възможност тези цени за чекирания багаж да паднат малко, или отсега нататък тенденцията ще е само нагоре?

Връзка към коментар

Видях вчера намалението, но трябваше първо да консултирам с хората, при които ще гостуваме. Ако правилно съм разбрала цената от 27 евро в моя случай включва и по един ръчен безплатен багаж до 10кг с определени размери, нали? А в таксата за бебе дали се включва и количка или за нея трябва да платя допълнително?

Връзка към коментар

 След плащането погледнах цените, веднага са сложили по 5 евро отгоре :mad: Та въпросът ми е има ли възможност тези цени за чекирания багаж да паднат малко, или отсега нататък тенденцията ще е само нагоре?

По принцип рядко ползвам чекиран багаж и не съм съвсем сигурен, но ми се струва, че цената за чекиран багаж при Ryan не се променя, а разликата, която споменаваш, се дължи на това дали опцията за багажа е закупена по време или след резервацията на билета.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Потвърждавам това, което е написал Фичо преди мен.

 

В допълнение, ако добавиш багаж през мобилното приложение, цените ще са без тези допълнителни 5 евро.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
„Поради огромното търсене изтегляме напред старта на 20 от нашите нови маршрути от София, които ще стартират от септември, а този до Рим започва от октомври, както бе планирано първоначално."

 

 

И Атина не е изтеглена напред , но откъде ще го знае Брайъан :biggrin:Започва от зимното разписание, или да разбираме че не върви търсенето.   Разбира се, ке изберем националната гръцка гарнитура - алианс. Разликата ви е само 10 евро.

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Имам въпрос за райън и багажа. На едно място мернах, че може допълнително към безплатният багаж може или детска количка да се носи или бустер седалка. Това бустер седалка за кола ли е и до каква възраст на детето има право да се ползва ?

Връзка към коментар

 

Neuromancer благодаря за отговора, интересува ме обаче до каква възраст на детето може да се качи тази бустър седалка на самолета без да се заплаща като багаж ?

Редактирано от Aila
Връзка към коментар

Ами не знам, то и на сайта им май не пише, скоро гледах. Бих предположил, че ако му е необходимо столче за колата, може да се вземе, ама...

Може да ги питате, май и онлайн чат имат.

Връзка към коментар

Ами не знам, то и на сайта им май не пише, скоро гледах. Бих предположил, че ако му е необходимо столче за колата, може да се вземе, ама...

Може да ги питате, май и онлайн чат имат.

Онлайн чата им никога не работи, телефоните са с изчакване с часове, общо взето много е трудно да се свържеш с тях по телефона или онлайн, най-лесно е на гише информация. Имах подобен въпрос, относно моето дете : Исках да знам дали мога да взема на 4 годишно лятна сгъваема количка, за по-дългите преходи, но тъй като така и не можах да се свържа с тях, не я взех. После в Лондон питах на гишето и ми казаха, че нямало проблем, а относно седалката ми казаха че можело да я взема само ако детето нямало ръчен багаж, тъй като моето имаше, я оставих на летището.

Връзка към коментар

Онлайн чата им никога не работи, телефоните са с изчакване с часове

 

Напротив - работи. :)  Днес чатих с тях, но друг въпрос е колко свършихме работа. Пробвай с друг браузер. Смених Firefox с Chrome и веднага се свърза.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • dimitrov6
    • jul
    • Kads
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.