Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

С полетите София - Атина ще стане по-достъпно ходенето до някой от по-южните острови, като Крит примерно. :)  Като се комбинира с ферибот. Опа, ама то и полети дори имало ATH - HER ..

Редактирано от denis_a
Връзка към коментар
ЛетящияБалканец

 

При мен е така:

 

Sorry website is unavailable due to scheduled maintenance....

www.ryanair.com is currently under maintenance

We will be back shortly. Thank you for your patience.

 

 

Явно е само при теб: http://www.isup.me/www.ryanair.com/bg/en/

Връзка към коментар

Ryanair: Further expansion of London Stansted winter schedule!

 

Ryanair’s London Stansted winter 2016 schedule will deliver:

  • 5 new destinations:
    Hamburg (2 daily)
    Luxembourg (1 daily)
    Olsztyn Mazury (3 weekly)
    Timisoara (1 daily)
    Toulouse (1 daily)
  • 2 new services:
    Jerez (2 wkly)
    Sofia (2 daily)
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз ли греша, или всъщност има увеличение на цените за чекиран багаж до 3 часа? 

 

В новината е описано, че цената сега се намаля от 30 евро на 25 евро (до 15кг), но всъщност досега беше 15 евро по време на резервацията и 20 евро, ако добавиш багажа след направена резервация.

Връзка към коментар

Хора, някой забелязал ли е, че полетите от Кьолн са в различно време, според зависи кой ден от седмицата или това е ново?

Редактирано от MARTiNSHO
Връзка към коментар

Аз ли греша, или всъщност има увеличение на цените за чекиран багаж до 3 часа? 

 

В новината е описано, че цената сега се намаля от 30 евро на 25 евро (до 15кг), но всъщност досега беше 15 евро по време на резервацията и 20 евро, ако добавиш багажа след направена резервация

 

Да и на мен ми излиза по скъпо от Сопун до Дюселдорф е по-малко от 3 часа и в намалението пеше,че е 25 евро ,а реално при покупката ми излиза по 40 евро.Възможно е да не са си поправили всички  цените на багажите т.е. за всички линии или има грешка. 

Връзка към коментар

Знаете ли как става чекирането на дете, което е  с нова резервация и е свързано със съществуваща. Прочетох, че се прави новата резервация (като за възрастен) и се свързвам с тях, за да свържат двете резервация. Но е записано, че чекирането на детето се прави на летището. Някой да е имал подобен случай?

Връзка към коментар

Следният казус. Закупени билети преди 2 месеца. Единият последен брой/както си ги пишат раян/ на цена от...., другият на по-висока цена. Сега билетите са на доста по-ниски цени. Изи имат опция и връщат пари ако се случи при тях. Проблемът/според мен де/ на Раян е, че заблуждават с некоректна информация. Някой имал ли е подобно изпълнение? Подадена е жалба след чат-а със съпорта им. Има доста време до полета, не е ласт минит     

Връзка към коментар

е, риска от падане на цената винаги го има, както и риска цената да се покачи... в момента в който натиснем бутона "купи" се съгласяваме с цената, която пише и толкова; с тази цена се е съгласила и А/К...

Връзка към коментар

Съгласен съм напълно с качване и падане на цените/ и никой не е длъжен да дава каквото и да е обяснение/, но никоя друга компания не изписва "последно място на тази цена"... и в последствие да го променя. Много полети имам с Раян, не ми се беше случвало подобно нещо.

Редактирано от Kamen
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.