Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Георги Матеев

И в топкешбек има 6.6% даже, но само за определени маршрути. Други са на 4,4%, а повечето нямат кешбек.

 

За момента София липсва от таблицата на http://topcashback.co.uk, но мога да потвърдя, че все пак дават 4.4% кешбек за полети на Ryanair от България (тоест влизаме в група B/C/D).

 

Преди малко взех билети от сайта на Ryan и кешбекът се появи в topcashback акаунта ми буквално 2 минути след плащането.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Виж на сайта на Ryan за кои дати са най-ниските цени и тогава търси през тия сайтове за отстъпки с карти.

Успях да намеря само за 28-29 Септември, което е 30 евро на страницата на Rayan Air и става 16.99 на Opodo, прехвърлен респективно от jetcost. Цената обаче е само за Viabuy prepaid Mastercard. Явно пак нещо омотах с тея промоции и не успях да се разпиша.

Връзка към коментар

Абе, между другото ми е интересно, ако резултата е обратния, Ryan да не са решили да пуснат най-скъпите си билети в историята? Така де, за тях все трябва да е win win, нищо, че почти ги осъдиха, че взимат страна там, където не трябва.

И да идват билетите по 1GBP, чакам ги с нетърпение, че в тоя Берлин не се издържа. :P

Редактирано от Георги
политика
Връзка към коментар

Ми да видим резултата :)

Щом букмейкърите бяха сигурни в ЕС всякакви платени проучвания са смешни.

Тия пари зорлем не губят ;)

По 1 пени ги чакам аз ;)

 

А, че ако са по едно пени, то направо не ги виждам как ще оцелеят в Петък. Ще има здраво купуване! Но нищо, харесва ми идеята ти, много ми харесва!

Само дано не се окаже, че промоцията важи само за полети от UK към Европа, а не междуевропейски или Европа към UK полети. :P

 

Редактирано от Георги
политика
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе, между другото ми е интересно, ако резултата е обратния

 

Добър въпрос! Ако резултатът е обратният, „промоцията“ ще е равна на обезценяването на паунда в проценти ;)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Щом букмейкърите бяха сигурни в ЕС всякакви платени проучвания са смешни.

Тия пари зорлем не губят ;)

Те сигурно и за Лестър са били сигурни, че няма да са шампиони ама....

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В началото да , но поне три седмици преди края на първенството залозите бяха коренно различни. Virgin дори излязоха с рекламни слогани по спирките на градския транспорт няколко кръга преди края на първенството :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Само дано не се окаже, че промоцията важи само за полети от UK към Европа, а не междуевропейски или Европа към UK полети. :P

Вчера от няколкото статии останах с впечатлението, че важи за UK. А дано не е само за тях! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вчера от няколкото статии останах с впечатлението, че важи за UK. А дано не е само за тях! 

 

Ами другите като искат намаления, да си направят по един референдум и готово! B)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Само да вметна, че Ryanair ми изплати обезщетение за повреден багаж в размер на 30 евро за около 7-8 работни дни от датата на полета. Нямах никакви проблеми с тях, всичко премина много цивилизовано.

Проблемите бяха с регистрирането на скъсания куфар на нашето летище от нещастниците от Swissport.

Swiss !? -  друг път. По-скоро - Gipsyport.

Мога да разкажа подробности, но не е за тази тема. Може би в някоя за летище София.

Pls, подскажете къде.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Само да вметна, че Ryanair ми изплати обезщетение за повреден багаж в размер на 30 евро за около 7-8 работни дни от датата на полета. Нямах никакви проблеми с тях, всичко премина много цивилизовано.

Проблемите бяха с регистрирането на скъсания куфар на нашето летище от нещастниците от Swissport.

Swiss !? -  друг път. По-скоро - Gipsyport.

Мога да разкажа подробности, но не е за тази тема. Може би в някоя за летище София.

Pls, подскажете къде.

 

Може направо да пуснеш една тема с коментари за Swissport тук: http://magelanci.com/forum/55-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%B5%D0%BD-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B8-%D0%B8-%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%89%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B0/

 

За съжаление не съм сигурен до колко би била полезна, понеже не си избираме сами летищния оператор, но поне да знаят хората какво могат да очакват като процедура като им се изгуби/повреди багажа. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Т1

 

Мноооооооооооого благодаря. Че нещо спрягаха в началото, че Т1 няма капацитет и Раян ще ползват Т2. И аз малко смотана ще се окажа, ма хич не виждам в болдната карта къде пише кой терминал. Но пък тази вечер нашата скромна групичка /водач е Нощна Птица/ заминава за Пиза и Чинкуе Тере.

Връзка към коментар

Пиша от летището полета тази вечер на Ryanair трябваше да излети в 22.00 но е отложен за 1,30 мога ли да търся някакво обезщетение,и ако да каква е процедурата. Пс.не се знае дали ще излети и в 1,30

Връзка към коментар

Първо разбери причината за закъснението, ако не е нещо форсмажорно като стачка или лошо време - най-добре писмено. После е важно с колко закъснение ще пристигне, а не с колко ще тръгне. Това е най-първо, което да направиш на място.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.