Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 1 час, Hakkâri Spor каза:

Раянеър стартира полети до Лапландия (летище Рованиеми, Финландия) от Шарлероа, Дъблин и Лондон-Станстед от 30 октомври 2022

Браво, време беше. 😊

Супер новина! 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Hakkâri Spor каза:

За Рованиеми нищо чудно след месец да махнат всички ноемврийски дати, като видят, че продажбите не им вървят добре. 

Полетите до Рованиеми са в продажба от края на март и са обявени като сезонни зимни. Предвид спецификата на дестинацията си мисля, че, ако ще махат честоти, ще е по-скоро след Коледа, а не преди.

Иначе следейки цените на easyJet от Гетуик до Рованиеми вече 2-3 зими (също сезонни полети), мога да кажа, че поддържат високи цени, което ме навява на мисълта, че пътници до там си има.

Връзка към коментар

Някой с идея как да се извади бордната карта от вече осъществено пътуване? Щерката забравила да я снима о сега изчезнала от профила, а и трябва за да отчете пътуването.

Връзка към коментар
преди 4 часа, Георги Матеев каза:

Не знам, но на мен вече ми отмениха юнския полет (15.06) и ще летя до Задар през Станстед. И без това искам да видя обновения лаундж там. Писна ми да разчитам на директния полет, който я се случи я не.

Предположих, че така ще стане и не купих, доста тъпо

Връзка към коментар
5 hours ago, yordanov said:

Полетите до Рованиеми са в продажба от края на март и са обявени като сезонни зимни. Предвид спецификата на дестинацията си мисля, че, ако ще махат честоти, ще е по-скоро след Коледа, а не преди.

Иначе следейки цените на easyJet от Гетуик до Рованиеми вече 2-3 зими (също сезонни полети), мога да кажа, че поддържат високи цени, което ме навява на мисълта, че пътници до там си има.

Рованиеми е доста хитова коледна и следколедна  дестинация за британците ,и Райън със сигурност са си направили добре сметката.

Летял съм до Лондон и полетът беше доволно пълен с многолюдни семейства тип -  мама , тате , баба , дядо и ние хлапетата.Пълна лудница!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 25.05.2022 г. в 22:47, Боян Димитров каза:

Искам да добавя към текуща резервация направена преди месец още едно дете. Някой минавал през тази голгота да даде съвет?

Свържете се с call center или ако имате време пишете на support, зависи от това на колко години е детето.

Връзка към коментар
Дани Магелани

Проблемът може да възникне при всеки, който излита от летище, изискващо хартиени бордни карти.

След чекиране не открих възможност за съхранение на диска на телефона. От него, чрез имейл да ги изпратя на рецепцията за разпечатване. С Уиз става без проблем засега.

Раян дава само опция за съхранение в Гугъл пей, което направих. От там също няма вариант да се сейфнат в диска на телефона.

Идеи?

Връзка към коментар
Дани Магелани

Това съм го направила. Но не са целите бордни карти. За това исках да не е разпечатка на екранна  снимка, а на PDF файл.

Аз съм само с телефон, не разполагам с компютър.

Връзка към коментар

Ако влезеш от телефона не през приложението, а през браузър, би трябвало да може да свалиш бордната карта в pdf. Но ако е за Малага изобщо не мисля, че ще ти потрябва. Доста пъти вече летим от/до и само със скрийн шотовете за спътниците ми, понеже приложението не позволява да се споделят, както е примерно при Уиз. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Дани Магелани каза:

Това съм го направила. Но не са целите бордни карти. За това исках да не е разпечатка на екранна  снимка, а на PDF файл.

Аз съм само с телефон, не разполагам с компютър.

Пиши им в чата за всеки случай, че имаш карта и място, а не се  отварят, просто за да се вижда, в случай че попаднеш на някой параграфист. Но ако не минава  на четеца баркода с телефона, пак на гише трябва да минеш, ще ти дадат хартиена карта.

Колко часа има до полета, на мен с Wizz ми се е случвало  при чек 4 часа преди полета да не мога да сейфна карта.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 38 минути , jul каза:

Ако влезеш от телефона не през приложението, а през браузър, би трябвало да може да свалиш бордната карта в pdf. Но ако е за Малага изобщо не мисля, че ще ти потрябва. Доста пъти вече летим от/до и само със скрийн шотовете за спътниците ми, понеже приложението не позволява да се споделят, както е примерно при Уиз. 

Просто и гениално!

Качих бордните карти на диска на телефона.

Благодаря сърдечно!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Първо промениха, а после отмениха Загреб. Имам купени полети Задар /6 юли /-Фликсбус до Загреб /очевидно гори/-София /9юли/. Не мога да намеря приемливо прибиране на 9ти, събота,което е задължително. Някоя свежа идея? 

Връзка към коментар

Спрели са полетите от Загреб до София ли? Купете си обратен полет от Задар до София. И без това за 3 дни няма да видите нито Задар, нито Загреб достатъчно, ако трябва да посетите и двата града. 

Връзка към коментар
преди 9 минути , jul каза:

Бих, но трябва да се приберем в събота, 9юли, а от Задар полетът е в неделя. 

През Братислава на 8.07. и към София на 9.07. @jul, тези ранно юлски полети все напрегнати ситуации ти носят😄, я тапаси вповече, я бира😜

 

2E31C39A-FD39-4D96-9FE6-C043175A13B7.png

F0F87314-EF3D-421A-AB4D-0B341D3CFD9F.png

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , jul каза:

@ДиянаВ, има нещо такова 😄

Но Хърватска ми се опъва повторно, вече имаме един неосъществен опит от края на март 😄

 

Успех този път, искрено ти желая🙂. Както стана и с Малага, така да се получи😉

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, jul каза:

Първо промениха, а после отмениха Загреб. Имам купени полети Задар /6 юли /-Фликсбус до Загреб /очевидно гори/-София /9юли/. Не мога да намеря приемливо прибиране на 9ти, събота,което е задължително. Някоя свежа идея? 

И на мен отмениха Загреб на 16 юли,а имам Задар-София на 17.Преместих Загреб безплатно 2 седмици напред,купих го през Opodo uk. Не съм купил още Flixbus ,но вие може да отмените безплатно билета за автобуса ,ако има повече от 30 дни дотогава и ще ви дадат ваучер.Ако е по-малко от 30 дни таксата е 3 евро и пак дават ваучер.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, jul каза:

Първо промениха, а после отмениха Загреб. Имам купени полети Задар /6 юли /-Фликсбус до Загреб /очевидно гори/-София /9юли/. Не мога да намеря приемливо прибиране на 9ти, събота,което е задължително. Някоя свежа идея? 

Мейл ли са ти пратили? Аз имам Задар втората половина на юли, днес тъкмо гледах, че ден сряда отпада поетапно, но от 22ри юни нататък си стои, а ако отпада, би трябвало вече и 22 юни да го махат, защото 14 дни наближават и няма за кога да го държат в продажба 

 

IMG_20220531_233722.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.